Luxusní hotel v Ostravě? Ideální místo pro vaši dovolenou


Potřebujete si nutně odpočinout? Chcete načerpat energii? Na závěr roku nebo na začátek toho nového je ideální udělat si takový malý restart. Zejména v hektickém svátečním období se tzv. dorazíme. Psychicky i fyzicky. Mentálně se vyšťavíme, ke konci roku se přejídáme. Přemýšlíte, kam vyrazit? Máme pro vás tip.

Užijte si relax – vířivka Ostrava

Poznejte naši vlast tak trochu jinak. Užijte si ji jako luxusní dovolenou v zahraničí. Teplá voda, teplý vzduch. Ne, nezbláznili jsme se. Sice to nebude 100 % náhrada prostředí u moře, ale i české wellness vám dodá pocit dovolené v zahraničí. Hřejivou vodu v moři nahradí vířivka. Teplý a vlhký vzduch? To zase obstará sauna. Takové požitky vám nabídne třeba hotel v Ostravě. Možná je toto město pro vás synonymem pro průmyslovou oblast. Nenechte se mýlit. V Ostravě umí luxus na výbornou. Například hotel Jan Maria. Tady vám poskytnou dokonalý servis. Můžete si vybrat z různých pobytových balíčků na míru vašim požadavkům. Nebo si sami sestavte svůj program. Můžete tu být týden jako na dovolené, nebo si užijete romantický víkend.

Dokonalá restaurace Ostrava

Wellness a relax. To nabízí tento hotel, kde si užijete skvělé spa. Vířivka Ostrava dokonale promasíruje vaše unavené tělo, whirlpool Ostrava vás vynese do nebes. Užijte si romantickou koupel ve dvou nebo necháte plynout své myšlenky o samotě stejně jako bude šplouchat bublající voda. Dostanete pak na něco chuť? Vynikající speciality vám naservíruje design restaurace Ostrava. Zatoužíte po sportu? Zkuste čtyřdráhový bowling, navštívit můžete i fitness centrum nebo víceúčelové sportovní hřiště. Ubytování je na nejvyšší úrovni komfortu. Hotelové pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní Wi-Fi, telefon s přímou volbou, LED televizí, některé mají klimatizaci.