Ideální notebook? Ten repasovaný!


Stolní počítače si běžní uživatelé už prakticky nekupují. Zájem o ně mají spíš notoričtí počítačoví hráči, lidé pracující s grafikou či videem, případně programátoři. Běžnému uživateli, který potřebuje počítač na odesílání e-mailů, sledování filmů nebo surfování po internetu lépe vyhovuje notebook. A nemusí být ani drahý.

Dnes je poměrně běžné, že má každý člen domácnosti vlastní notebook. Ostatně v době covidové, kdy jsme pracovali a studovali z domova, to ani jinak nešlo. Kde na to ale rodiny mají brát? Nikdo neříká, že musí jít o notebook nový. Takový repasovaný Dell pořídíte za pár tisíc korun a na běžné účely vám poslouží velmi dobře.

Repasované notebooky jsou vynikající volbou

Repasované notebooky sice již byly používané, avšak nelze je úplně srovnávat s těmi bazarovými. Zatímco na bazaru si nikdy nemůžete být jistí tím, co kupujete, u repasovaného zařízení se nemusíte bát. Kupujete ho od spolehlivé firmy, která by si nedovolila lhát o jeho stavu. Kromě toho na něj dostáváte dvanáctiměsíční záruku, což by se vám při nákupu na bazaru nestalo.

Špičková zařízení za pár tisíc korun

Repasované notebooky častokrát pochází z ukončených leasingových smluv či firem, kde obměňují technické vybavení v pravidelných intervalech, ačkoliv by to ještě nebylo potřeba. Firma takové notebooky vykoupí, prohlédne, případně nahradí vadné součástky, a dále prodá vám. Vy z toho vytěžíte, protože za zlomek ceny získáte špičkové zařízení, které v době svého pořízení stálo desítky tisíc korun. Téměř nikdy se nerepasují levné modely, vždy pouze ty high-endové, protože ty i po letech používání nejsou zastaralé.

Chcete-li ušetřit na nákupu notebooku pro sebe nebo třeba pro své děti, podívejte se na webové stránky firmy Malicomputer. Ta se zabývá prodejem repasované techniky. Nabídku má širokou a od různých značek. Ceny příjemně překvapí.