Patříte k věčným začátečníkům?


Chcete se zdokonalit v angličtině, němčině, italštině nebo třeba čínštině? Potřebujete se dostat na vyšší level cizího jazyka kvůli vysněné pracovní pozici nebo byste si rádi rozšířili svoje obzory a cizí jazyky vás vždycky lákaly?Pokud ano – přemýšleli jste někdy nad výukou na míru?

V této oblasti totiž dnešní doba přináší až neomezené možnosti…

Skupinové versus individuální kurzy

Skupinové kurzy jsou určeny všem, kteří hledají výuku cizího jazyka, a to v různých úrovních pokročilosti. Příjemným bonusem je u těchto kurzů možnost vytvořit si vlastní skupinku, a to například sestávající z rodinných příslušníků, přátel nebo kolegů ze zaměstnání. Pokud se rozhodnete vzdělávat a posouvat své hranice společně, můžete se domluvit s vámi vybranou jazykovou školou na pravidelných setkáních, která budou celé vaší partě ušita na přímo míru. Fantazii a představám se meze nekladou, možné je téměř vše.

Individuální kurzy jsou určeny lidem, kteří dávají přednost výuce takzvaně mezi čtyřma očima, tedy se jim lépe pracuje na seberozvoji pouze za přítomnosti lektora, a to bez dalších účastníků.

Vždy záleží na vás – na klientovi a na tom, co je konkrétně pro vás nejefektivnější, nejpřínosnější a nejpříjemnější variantou výuky.

Zázemí aneb Jazykové školy

Jazykové školy jsou dnes velmi oblíbenou formou dalšího vzdělávání po studiu, během studia, při zaměstnání či pro maminky s malými dětmi. Nejenže školy poskytují kvalitní zázemí, široké portfolio nabízených cizích jazyků, různé formy výuky, profesionální přístup, lektory s praxí a odpovídajícím vzděláním, ale současně vychází často vstříc individuálním potřebám svých klientů. Možnost domluvy je pro dnešní uspěchaný svět, respektive jedince v něm žijící, příjemným benefitem. Dalším bonusem jsou pak také například ukázkové hodiny, na které můžete dorazit (v rámci mnoha škol) zdarma a které vám umožní zmapovat si prostředí školy ještě před tím, než se definitivně rozhodnete investovat svůj čas, energii a finance. Důležitým a zásadním aspektem pro výběr té správné jazykové školy je také lokace a dostupnost.

Pokud pocházíte či se pravidelně nacházíte v moravské metropoli a o možnostech seberozvoje v oblasti cizích jazyků uvažujete již delší čas – Jazyková škola MKM sídlí přímo v centru Brna. Nachází se tedy na dosah všem, kteří mají zájem o další vzdělávání a prohlubování svých znalostí. Jedná o jednu z největších soukromých brněnských jazykových škol s jednatřicetiletou tradicí. Profesionální zázemí, zkušenosti, individuální přístup, časovou flexibilitu a možnost konání/účasti na lekcích v učebnách či v online prostoru tak najdete pod jednou střechou. V případě potřeby je také možné, aby lektor docházel za vámi či do firmy, čímž ušetříte spoustu času.

Ať už jste uvažovali o jazykovém nebo individuálním kurzu, možnosti jsou v dnešní době takřka neomezené. Záleží jen na vás a na tom, zda se rozhodnete vykročit vpřed…