Má váš muž hezkou a praktickou aktovku či kabelu?

Velmi mnoho mužů nosí menší i objemnější předměty různě po kapsách, což působí velmi nevzhledně a zároveň tím ničí své oblečení. Pak jsou tady pánové, kteří rádi vezmou na záda batoh a vše potřebné umístí do něj. Mít ale na zádech batoh se často nehodí a oni nezřídka prosí nás, ženy, abychom jim do své kabely či kabelky uschovaly to, co potřebují. Jenomže… máme svého dost, a ne tak nosit ještě mužovu peněženku, klíče, telefon…

Vyřešte to kabelou či messengerem

Je bezvadné pořídit muži jeho vlastní koženou kabelu. Pánové se jí někdy podvědomě brání, přijdou si zaostale s něčím v ruce… Jenže dnešní kabely, messengery, ale i aktovky vhodné do práce, jsou vyráběny ve velmi hezkém designu a ulahodí oku každého muže, ať už má rád jednoduchost, nebo hledá něco netradičnějšího, zajímavého. A vás drahý bude mít rázem doplněk, do něhož pohodlně uloží vše, co potřebuje a vám se při společných výletech či návštěvách přátel uleví.

Módní a praktické jsou kožené kabely pro pány, které mohou nést v ruce, přes rameno nebo crossbody neboli křížem přes tělo. Říká se jim i mošničky. Mají praktické a snadné zavírání, jsou výborným každodenním společníkem pána.

Vsaďte na aktovku

Mezi oblíbené pánské kožené tašky patří i aktovky. Ty tam jsou doby, kdy jsme měli možnost jako malí vídat usmolené, vytahané, párající se aktovky, které majitelé nosili do práce, i když tyto modely vypadaly hrozně. Dnešní aktovky mají různé typy zapínání, lze je nosit v ruce i přes rameno, drží tvar, a tak uchrání i dokumenty, sešity a knihy v pořádku. Aktovku využije každý muž, který pracuje v kanceláři a potřebuje často či tu a tam přemisťovat dokumenty, notebook a jiné předměty z místa na místo.

Kvalitní kožené zboží pro muže i ženy vyrábí česká firma KubátKůže.cz – Jan Kubát. Prohlédněte si jeho šikovnost, kterou obhajuje již více než třicet let a vyberte sobě či svému drahému krásné a kvalitní kožené zboží. Budete zajisté spokojeni.