Máte problémy s početím dítěte? Vyzkoušejte vitamíny na podporu otěhotnění

V současné době má potíže s početním spousta žen ze všech věkových kategorií, přičemž za problémem většinou stojí špatný životní styl, kvůli kterému má ženské tělo více testosteronu, než ve skutečnosti potřebuje. Zvýšená hladina mužských pohlavních hormonů zabraňuje přirozenému otěhotnění. V následujících řádcích se podíváme ještě na další příčiny neplodnosti a na možnosti, jak choulostivou situaci řešit.

Pro ženy je plodnost, respektive neplodnost velice citlivé téma. Snad žádná z vás nechce od gynekologa slyšet verdikt: „Jste neplodná.“ Odsouvat rodičovství na pozdější věk a hnát se nejprve za kariérou také není ideální řešení, protože se stoupajícím věkem klesá pravděpodobnost přirozeného početí dítěte.

Vitamíny na podporu otěhotnění

Pokud se vám nedaří už několik měsíců otěhotnět, je nejvyšší čas vyrazit za svým gynekologem a říct mu: Nemůžu otěhotnět.“ Čím dříve se totiž zahájí hledání příčiny, tím dříve budete pod srdcem nosit nový život. Doktoři většinou doporučují i vitamíny na podporu otěhotnění, jichž je na trhu nespočetné množství. Vitamíny by se měly začít užívat alespoň tři měsíce před plánovaným otěhotněním, aby začaly látky obsažené v tobolkách včas působit.

PinkFertil a BlueFertil

Před několika lety se na trhu objevil speciální doplněk stravy zvaný PinkFertil. Pokud jste byla doposud zvyklá na vitamíny v podobě tabletek, potom vás PinkFertil potěší, protože se jedná o chuťově dobrý koktejl se 113 bylinnými extrakty, vitamíny, minerály, antioxidanty a aminokyselinami.

Ovšem někdy je chyba na straně muže. I na takové případy společnost vyrábějící doplňky stravy na podporu početí myslela, a proto na trh uvedla vitamíny BlueFertil, jehož úkolem je zlepšit kvalitu spermií, plodnosti a potence.