Máte s manželem dluhy? Kalkulačka oddlužení vám prozradí, zda splňujete podmínky

V současné době je hojně skloňovaným tématem oddlužení, respektive osobní bankrot. Vztahuje se především na nepodnikající fyzické osoby, nicméně za určitých okolností i na drobné živnostníky. Pakliže jste se s manželem dostali do dluhové pasti, ze které nenacházíte správnou cestu ven, pomocnou ruku vám podá společnost specializující se na řešení osobního bankrotu. V následujících řádcích vám představíme kalkulačku, která vám prozradí, zda splňujete podmínky pro oddlužení či nikoliv.

Snímek obrazovky 2016-04-06 v 10.12.52

Ačkoliv se vaše aktuální finanční situace zdá bezvýchodná, odborná společnost zajišťující oddlužení manželů a jednotlivců stojí na vaší straně. Můžete se tak chytnout druhé šance na klidný život bez dluhů. Stačí splnit několik podmínek, které vymezuje zákon.

Výhody osobního bankrotu

V první řadě vás potěší skutečnost, že během celého procesu oddlužení na váš majetek věřitelé a exekutoři nesáhnou. Střecha nad hlavou vám zůstane, pokud splníte podmínky. Základní podmínkou je, abyste během pěti následujících let splatili 30 % svých nezajištěných závazků. A zbytek vám potom soud promine. A po pěti letech začnete s partnerem se zcela novým štítem.

Existuje kalkulačka oddlužení, se kterou snadno zjistíte, zda jste vhodným kandidátem na vyhlášení osobního bankrotu. V přehledném formuláři vyplníte vaši měsíční čistou mzdu, zda máte manželku (případně děti a další vyživované osoby) a celkovou výši vašich dluhů. Po zadání informací se vám zobrazí, zda splňujete podmínky pro oddlužení. Zároveň vám online kalkulačka oddlužení vypočítá měsíční splátku a částku, kterou vám soud pravděpodobně promine.

Rovnou si můžete sjednat nezávaznou konzultaci se specialistou, se kterým oddlužení proberete podrobněji. Osobní bankrot je jedinou poctivou a zákonnou cestou, jak se dostat z nemalých dluhů.