Na adaptační kurzy a školy v přírodě jedině do údolí Sázavy


Víte, na které části své školní docházky si děti nejčastěji pamatují? Nejsou to hodiny strávené ve třídě v lavici. Obvykle jim v paměti utkví spíše zážitky mimo školní budovu. Lyžařské výcviky, školy v přírodě nebo adaptační kurzy. Vždyť právě tam vznikají přátelství a zážitky.

Školy v přírodě a adaptační kurzy jsou v současné době stálou součástí výuky, a to jak na základních školách, tak na těch středních. Mnohé školy však řeší, kam se s dětmi vydat. Už nemáte chuť navštěvovat stále stejné středisko, toužíte po něčem modernějším a novém? Vydejte se do Rekreačního areálu Garnataurus ve Slunečném údolí u řeky Sázavy.

Dostatečná kapacita i pro velké akce

Celý areál má kapacitu pro téměř dvě stovky účastníků, takže se na školy v přírodě mohou bez problému vydat nejen třídy, ale i celé ročníky, nebo dokonce několik ročníků. Areál je rozdělený na sekce, proto jde žáky a studenty také rozdělit podle vašich potřeb.

V areálu najdete fotbalové hřiště, stoly na stolní tenis, velkou sportovní halu, společenskou místnost, dvě klubovny, verandy s lavicemi, dřevěné jídelny a mnoho dalších prostor vhodných k zábavě. Stravování je zajištěno pětkrát denně, včetně pitného režimu. V kuchyni si poradí i se specifickými dietami.

O zábavu je postaráno

Účastníci se nebudou nudit za pěkného počasí ani za deště. Dokonce se lze spojit s Agenturou Wenku, která zajišťuje školy v přírodě s programem, takže vyučující budou mít méně práce. To stejné platí pro adaptační kurzy pro školy.

V rekreačním areálu v srdci přírody se pořádají nejen školní akce, ale také letní tábory, nebo dokonce svatby. Areál vyhovuje nejrůznějším účelům využití a dokáže se přizpůsobit dle potřeb. V okolí areálu je navíc možné absolvovat řadu zajímavých výletů. Samotné Slunečné údolí se přitom nachází v dostupné vzdálenosti od Prahy nedaleko Ledče nad Sázavou.