Na podnikatelské úvěry dosáhnou i lidé se záznamy v registrech dlužníků


Každému se během života může stát, že se dostane do finančních potíží. Důležité je si zachovat chladnou hlavu a rozum. Záznamy v registrech dlužníků automaticky neznamenají, že vám již nikdo nepůjčí. Dokonce si v určitých situacích můžete zažádat o úvěr, s jehož pomocí rozjedete novou životní etapu tak, že začnete podnikat. Jak na to?

Máte-li nějaký škraloup z minulosti, banka vás při žádosti o půjčku nejspíše odmítne, protože většina bankovních ústavů nepůjčuje lidem, kteří jsou evidováni v registrech dlužníků. Je zde ale možnost si půjčit u soukromých společností. Příkladem budiž firma Nebankovní Finance. Nabízí zajímavé podnikatelské úvěry, na něž dosáhnete tehdy, jste-li vlastníky nějaké hodnotnější nemovitosti.

S penězi od nebankovní instituce máte šanci zlepšit své podnikatelské vyhlídky

Podnikatelské úvěry na nemovitost v nebankovním sektoru jsou příležitostí, jak získat finanční prostředky k rozjetí podnikání, potažmo třeba k zavedení inovativních technologií, s jejichž pomocí se brzy dostanete do plusu. Tímto způsobem se dá získat i značný obnos peněz. Záleží samozřejmě na hodnotě zastavované nemovitosti. Může jít o rodinný dům, chatu, ale třeba i nezastavěný pozemek.

Peníze pro podnikatele do 48 hodin nejsou výjimkou

Podnikatelské úvěry na nemovitost, které poskytuje zmíněná společnost Nebankovní Finance, přináší hned několik zajímavých výhod. V první řadě se jedná o produkty, jež jsou dostupné široké veřejnosti. Stačí mít vhodnou nemovitost. Dokonce ani nemusí být přímo ve vašem vlastnictví, ručit se dá i majetkem 3. osoby, která vám k tomu dá souhlas. Peníze pak klienti zpravidla obdrží už do 2 dnů po podání žádosti, tu je přitom možné vyplnit online. Na jejím základě se vám pak ozve zástupce firmy a dojedná s vámi veškeré detaily.

Nebankovní podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti pomohly už mnoha lidem. Většina z nich je využila k tomu, aby ozdravila své finance a mohla se znovu navrátit do klasického bankovního sektoru, kde jsou přeci jen nižší úrokové sazby. I to je jedním z cílů zmíněné společnosti – pomáhat lidem vrátit se do kladných čísel a zlepšit jim životní situaci.