Potřebujete hotovost? Prodejte za hotové své staré auto


Možná jste prodej již zkoušela, ale nedopadlo to. Nebo jej zkoušel váš partner a rovněž neúspěšně. Prodat staré auto, navíc za hotové, nemusí být snadné. Jak na něj?

Likvidace vozidel bývala donedávna problém. Tohle však již je pouhou minulostí. Na trhu se totiž před časem objevila zajímavá služba, která situaci rázem změnila. Umožňuje nám prodat zánovní, starý, porouchaný, nepojízdný i bouraný automobil. Vykupuje od soukromníků i od firem. Nepohrdne osobním ani nákladním vozidlem. A co je na tom všem nejlepší, to jsou tři benefity této služby: prodej je kdekoliv v republice přímo u vás doma, vše proběhne již druhý den od prvního kontakt se službou a za automobil dostanete peníze na ruku.

Služba Za hotové sklízí úspěch, protože pomáhá vyřešit problém se staršími auty komukoliv, rychle a s penězi na ruku. Tím se eliminují nezaplacené platby vs. nepředaná auta, ale současně tato forma vyhovuje každému, kdo se dostal do finanční tísně a potřebuje provést finanční transakci mimo bankovní účet.

Jak služba Za hotové funguje?

Jeden den zavoláte a dozvíte se předběžnou cenu, kterou za svůj automobil můžete získat. Hned druhý den mohou být zástupci služby u vás doma. Na místě sepíšete bezproblémovou snadnou smlouvu. Vše je nachystáno, nemusíte nic připravovat. Dostanete peníze na ruku a auto si zástupci služby ihned odvezou na vlastní náklady.

Říkáte si, že bydlíte tak mimo civilizaci, že k vám nepřijedou? I v tom je Za hotové výjimečnou službu. Ať jste odkudkoliv, své auto jednoduše prodáte bez toho, abyste jej někam vezli. Na prodaném vozidle dokonce ani nedržíte poprodejní záruky. Přitom při prodeji svépomocí jde o vaši zákonnou povinnost. I tohle lidi odrazuje od prodeje přes online bazary nebo jinou inzerci. Za hotové se stalo nejefektivnější, nejrychlejší a v konečném důsledku i nejvýhodnější formou prodeje či likvidace vozidel.