Nechte si vrátit peníze z nákupu

Jak by se vám líbilo nakupovat a přitom dostávat část peněz nazpět? Takovéto nákupy jsou zajisté sen každého. A není to pouze sen, ale skutečnost. Zatímco ve světě jsou cashbacky zavedené již poměrně dlouhou dobu, k nám přišly nedávno a celkem snadno se dostaly do přízně uživatelů. Jde o nový a jednoduchý způsob, který svým uživatelům přináší další možnosti úspory zejména při nákupu v internetových obchodech.

Co je cashback?

Cashback doslova znamená „peníze zpět”. Velmi jednoduše jde tedy o službu, která vám vrátí část peněz z vašeho nákupu. Celkový nákupní cashback proces se od běžných nákupů v e-shopech téměř neliší. Pouze nakoupíte v některém z internetových obchodů, který je registrovaný v systému, a po uskutečnění nákupu je na váš účet vrácena procentuelní částka z celkové sumy. Jde o jakési propojení zákazníka, internetového obchodu a cashback portálu. Začnete v cashback portálu, poté jedním kliknutím přejdete do vámi vybraného e-shopu, zde nakoupíte a poté vám bude připsána odměna na váš registrovaný účet na cashback portálu.

Jelikož je v současné době na trhu již poměrně dost cashbacků, předhánějí se o zákazníky. Díky tomu se k vám dostane mnohem více výhod, jako například jednorázová bonusová částka za registraci či za doporučení dalšího uživatele.

Tipli.cz

Cashback Tipli vám nabízí peníze z nákupu zpět až ve 350 obchodech. Mezi zaregistrovanými společnostmi najdete mnoho oblíbených slevových portálů i obchodů s módou, jako je například Orsay. Najdete zde však i služby, jako je Booking.com, ze kterého si můžete zamluvit ubytování po celém světě. Z každého nákupu, který přes Tipli.cz provedete, se vám vrátí částka až do výše 33 %. Zaregistrovaným uživatelům navíc nabízí mnoho slev a kupónů do velkých i malých e-shopů. Samozřejmostí jsou také upozornění na všechny zajímavé a výhodné akce, jako jsou slevy, doprava zdarma či dárky k nákupům. Pro inspiraci se můžete podívat také do magazínu, který je plný rad jak nakupovat například v zahraničních e-shopech.

Jak Tipli funguje?

S cashbackem si poradí skutečně každý, stačí se jen držet návodu.

1. Zaregistrujete se na českém portálu cashback portálu Tipli.cz. Po zadání všech údajů si vytvoříte nový účet, na který vám bude jednorázově připsána částka 50 Kč.

2. V nabídce obchodů si zvolíte ten, který chcete. Následně kliknete na tlačítko „Přejít do obchodu“ a budete přesměrováni na stránky vámi vybraného e-shopu.

3. Vyberte a nakupte jakékoliv zboží.

4. Za každý provedený nákup obdržíte část zaplacených peněz nazpět. Peníze jsou připisovány na váš účet na Tipli.cz zpravidla během 2-3 dnů po uskutečnění nákupu.

5. Nashromážděné peníze můžete vybrat kdykoliv. Výplata probíhá přes bankovní účet a v závislosti na vaší bance trvá zpracování požadavku a převedení peněz maximálně 3 pracovní dny.