Originální dárky pro všechny generace

Když dojde na obdarování blízké anebo milované osoby, jsme často v koncích. Nevíme si s tím prostě rady. Proč darovat předražené věci, které jsou nezajímavé? Rozhodněte se pro praktické, a přitom originální dárky pro muže, ženy i dětičky. Myslíte, že by vás zaujaly dřevěné hodiny, vtipná trička, obrácené hodiny, laskominy, polštáře nevšedních tvarů a motivů?

Prezenty pro maminky, babičky i kamarádky

Hledáte originální dárky pro sestru, kamarádku v práci či přítelkyni? Dejte přednost pěkným polštářkům ve tvaru dřevěného polena a obří sušenky. O zábavu se postarají bonbóny želé pindíci, sušenky ke kávě pro dámy, přesýpací hodiny i zmačkaný šálek. Vsaďte na hezké balení čajů, medů, medoviny a čokolády. Někdy stačí darovat jen maličkost a spatříte úsměv na tváři. To je vlastně nejdůležitější.

A copak pro tatínka, přítele a bratra?

Snad všichni muži mají velký smysl pro humor, proto není divu, že jim padnou do noty originální dárky s kapkou ironie. Největší oblibu si získala trička s žertovnými nápisy, ale také zajímavě řešené dřevěné hodinky. Jak by se vám líbil nápojový globus, polštář ve tvaru pneumatiky, hodiny s rovnicemi, kasička ve tvaru lebky, lízátko jako ženské tělo anebo světlo na toaletu? Představivosti se meze nekladou.

Pro děti jen to nejlepší

Dětský svět je plný barev a smíchu, a tak se jim budou líbit hravé, veselé, originální dárky. Lego hodinky a hrnek, lampička medvídek, mačkací barevný míček, svítící noční želvička, stírací mapa světa v české verzi, postavičky Simpsonových, inteligentní plastelína a jiné vychytávky přijdou vhod. Když se podíváte na internetové stránky e-shopu Dárkoviny.cz, překvapí vás pestrá paleta nevšedních dárků k narozeninám, svátku, Valentýnu, výročí i k promoci. Spolehněte se na prodejce, který pomáhá s výběrem prezentů již deset let. Můžete se těšit na rozličné akce, slevy a okamžité odeslání objednávky.