Nechte tantru změnit váš sexuální život

V dnešní uspěchané době na sebe lidi mají bohužel málo času. A to platí i v intimní oblasti. Ze sexu se často stává pouze rychlá honba za vyvrcholením. To je však často ke škodě. Zejména v dlouhodobých partnerských vztazích potom opadá vzájemná vášeň a touha a sex tak ztrácí své kouzlo. Nemusí tomu však tak být. Tantra zažívá v poslední době velký boom a není divu – je totiž skutečně dokonalým nástrojem ke sblížení partnerů. Naučte se, jak být pozornější a vnímavější ke svému protějšku, jeho potřebám a citům. Tantra není pouze o intimním styku, i když je jeho velkou částí, ale zejména o propojení dvou bytostí a to nejen fyzicky, ale hlavně duchovně. Jen tak se můžete na protějšek zcela napojit. Ovládnutí tantry trvá velmi dlouhou dobu a je potřeba intenzivního studia. Pokud však tolik času a prostoru tomuto učení věnovat nemůžete, vyzkoušejte alespoň pár tipů, které vás k ní vzdáleně přiblíží.

 

1. Čas

Praktikování tantry zabere spoustu času. Pokud tedy musíte brzo spát či máte ještě nějaké povinnosti, určitě s ní nezačínejte. Lépe je zvolit večer, kdy máte volno a dostatek prostoru. Přesná délka se neurčuje, vše je pouze ve vaší režii, určitě ale ne méně než hodinu.

2. Místo

Zde mají velkou výhodu ti, kteří již někdy navštívili salon, který je zaměřen na tantrickou masáž. Základem je čistá a útulná místnost, doplněná o množství polštářů, měkkých dek, svíček a doplňků v červené barvě, které evokují erotickou atmosféru. Přesně takové místo si vytvořte i doma a ta správná nálada na sebe nenechá dlouho čekat. Nezapomeňte také na hudbu – klidná a instrumentální je k takové příležitosti tou nejlepší. Intimní prostředí můžete také doplnit vonnými oleji, které vás příjemně nabudí.

3. V hlavní roli předehra

Předehra slouží hlavně k tomu, abyste si naplno vychutnali každou chvilku milostného aktu. Nechte daleko za sebou stres, shon a všední starosti. V této chvíli existujete jen vy a váš partner. Zaměřte se na jeho potřeby, vnímejte jeho energii a dech. Zapojte svoji fantazii, můžete dělat cokoliv, co chcete. Užijte si polibky, hlazení, mazlení, vzájemné krmení či lechtání peříčkem. Vyzkoušejte i různé pomůcky. Společné chvilky můžete také okořenit pomocí erotické masáže. Zkuste se třeba naolejovat a masírovat partnera celým tělem nebo protějšku dopřejte speciální masáž penisu.