Příjemné ubytování v Praze

Hostel Alfa nabízí komfortní turistické bydlení s výbornou cenovou dostupností. Naleznete zde vybavené hostelové pokoje a apartmány, ve kterých se nachází TV i lednice. V případě apartmánů lze využít i vlastního sociálního zařízení a kuchyně. V rámci ubytování mají klienti k dispozici WIFI internetové připojení zdarma, parkování ve dvoře nebo před hotelem a řadu dalších služeb.

Snadná rezervace

Veškerým zájemcům je poskytována nabídka rezervace ubytování nejen u recepce, ale také prostřednictvím emailové adresy či telefonicky. Vzhledem k této skutečnosti je možné se na hostel Alfa obrátit kdykoliv a jakákoliv domluva zabere pouhých pár minut. Pro zamluvení pokoje nebo apartmánu lze dále využít rezervačního formuláře v online podobě, který se nalézá na originálních internetových stránkách společnosti. Odpověď na vaši poptávku získáte obratem.

Výhody hostelu Alfa

Levné ubytování Praha disponuje širokou škálou výhod, kam se řadí například každodenní úklid na pokojích, zapůjčení ručníků, prádelna a sušárna v objektu či možnost uskladnění zavazadel. Kromě této atraktivní nabídky může každý klient počítat i s výbornou dostupností městské hromadné dopravy. Do centra Prahy je možné se dostat během patnácti minut, a to pomocí metra, autobusu i tramvaje. Zastávku naleznete přímo před hostelem a metro je vzdálené tři minuty pěší chůzí.

Pokoje i apartmány pro každého

Dlouhodobým cílem této společnosti je maximální spokojenost každého klienta. Nocleh v Praze 9 poskytuje ideální řešení pro početné skupiny přátel, páry i rodiny s dětmi. Skupiny jistě rády využijí až třípokojových apartmánů pro 8 osob a rodiny příležitosti ubytování dítěte do 5 let bez nároku na lůžko zdarma. Pro lepší optickou vizualizaci klientely se na internetových stránkách hostelu nacházejí reálné fotografie apartmánů i pokojů.