Zahoďte žiletky a epilátory jednou provždy

Venku začíná být počasí na šaty a sukně, což znamená, že je zase načase začít pravidelně bojovat s žiletkami a epilátory. Možná to není fér, ale od ženských nohou se prostě očekává bezchybná hladkost a absence chloupků.

Daleko víc nespravedlivé je ovšem obdarování ochlupením. Zatímco některé ženy mají na nohou světlé chmýří, jiným rostou tvrdé tmavé chloupky, na něž je potřeba brát žiletku každý den. A úplně nejhorší je, když ještě k tomu rády zarůstají. Je to i váš případ? Už se nemusíte obávat období, kdy bude příliš teplo na kalhoty. Depilace laserem pomůže každému.

Metoda odstranění chloupků s trvalým efektem

Dokážete si představit ten sen, že už nemusíte před tím, než si vezmete sukni, řešit, zda si to můžete dovolit vzhledem ke stavu chloupků na vašich nohou? Také by nebylo nutné neustále kupovat nové žiletky a pěnu na holení. Po laserové depilaci všechny tyto starosti odpadají.

Chloupek je spálen a už nevyroste

Říkáte si, jak je to jen možné? Laser způsobí, že je úplně spálen kořínek chloupku. Ten pak vypadne a už nikdy nevyroste. Samozřejmě se vám někdy na noze může objevit nějaký ten chloupek, za deset let jich možná bude i dvacet, ale ochlupení už nikdy nenaroste v původní míře.

Laser je bezpečný a nebolí

Depilace laserem je dnes zcela běžným zákrokem, provedení ovšem hodně záleží na konkrétním zařízení, kde si ji necháte udělat. Vhodné je obrátit se na specializované centrum s potřebným vybavením a kvalifikovaným personálem. S laserem by měl pracovat lékař, nikoliv kosmetička.

Některá centra vás možná v létě odmítnou, nicméně existují i lasery, které jsou bezpečné na opálenou pokožku. Takový má i plzeňská firma VS Lasera, která využívá epilační lasery LEDA, Nd YAG MYDON a Rubínový laser.

Laserová depilace nebolí, kůže je pár hodin po zákroku pouze trochu narůžovělá. Sice je nutné aplikaci zhruba pětkrát opakovat, ovšem pak už máte pokoj. Napořád. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné nechávat pauzu, takže jestli chcete zažít první léto bez starostí s chloupky, je vhodné začít co nejdříve.