Nejdřív konec starostí a pak zasloužená dovolená

Pokud také při vyslovení slova „exekuce“ propadáte panice, pak jste v tento okamžik na správném místě. Zřejmě vám něco takového hrozí. Nebo je to už přímo na cestě k vám? V noci se budíte zpoceni hrůzou, kdy už se ozve domovní zvonek a vy budete mít interiér v podstatě prázdný. Pokud to nedopadne ještě hůře. Nebojte se, nedopadne. Je jisté, že pro pomoc nemůžete do banky. Tam je problém i nízký příjem, natož hrozící nebo už dokonce probíhající exekuční řízení. V nebankovním sektoru je finanční produkt, který je přesně pro vás. Pomocí americké hypotéky se dostanete ze všech finančních problémů, které se na vás navalily.

  • S její pomocí si můžete konsolidovat půjčky, vyplatit zmíněné exekuce anebo si prostě jen půjčit na něco, co už jste si dlouho přáli.
  • Třeba půjde obojí.

nebankovní americkou hypotékou se nejprve zbavíte všech nepříjemností. A až z vás starosti spadnou, tak si můžete jet odpočinout k moři. Určitě to vaše nervy uvítají. Přemýšlíte, kolik můžete získat finančních prostředků? To záleží na mnoha okolnostech. Většinou se klientovi vyplatí kolem sedmdesáti procent z odhadní ceny zastavené nemovitosti. Doba splatnosti je také různá. Od jednoho roku do třiceti let. Nejlepší by bylo nechat si zpracovat nezávaznou nabídku, díky které získáte přehled o svých možnostech. Tím, že si necháte analyzovat svůj finanční stav, nic neriskujete. Jedno vám ale mohu říci už teď.

  • Žádný klient, který využil nabídky nebankovní americké hypotéky neplatil nikdy nic předem a také nebyl překvapen nečekanými dodatečnými výdaji.

Dvě překvapení se ale přeci jen konala. První přišlo hned na začátku, kdy byla jeho finanční pomoc schválena během čtyřiadvaceti hodin a druhé ve chvíli, kdy se mu začalo dařit a on se rozhodl celý závazek doplatit najednou a předčasně. Čekal sankce a ony se nedostavily.