Nejkvalitnější jogurty a zákysy z jihu Čech

Už maminky nám kladly na srdce, že jíst mléčné výrobky je pro naše tělo nepostradatelné, také ve školních jídelnách to věděli a proto jsme dostávali pravidelně k obědu sklenici čerstvého mléka. A není divu, mléko a výrobky z něj jsou doslova pokladnicí důležitých živin. Mléko obsahuje především kalcium, tedy vápník, jež je přirozenou složkou kostí a zubů, musíme ho však našemu tělu dodávat zvenčí, neboť si ho nedovede vyrobit dostatečné množství. Kalcium je také nezbytné pro dobrou krevní srážlivost. Kromě vápníku obsahuje mléko další živiny, jimiž jsou bílkoviny a vitamín D.

AGROLA_01

Že máte ale dost veškerých jogurtů a zákysů v plastovém kelímku, které chutnají stejně bez ohledu na to, zda jde o příchuť meruňky či jahody? To se vůbec nedivíme. Ty nejkvalitnější výrobky na vás čekají ve skleněném obalu a jsou z jihu Čech.

Aby hezky uzrály

Uprostřed přírodních krás Jižních Čech se zrodil zákys ve skle. A proč právě ve skle? Je to jednoduché, právě ve skleněném obalu zákys pěkně dozrává, tak aby měl bohatou chuť a byl zároveň chráněn před nepříznivými vlivy prostředí. Zákysy Agrola jsou vyrobeny z kvalitního plnotučného pasterovaného mléka a pro labužníky jsou do nich přidávány ovocné složky, jež prošly přísnou kontrolou. Pochutnat si tak můžete na čistém zákysu, ale také na bohaté chuti jahody, meruňky a černého rybízu. Díky skleněnému obalu jsou zdravé zákysy vždy svěží a lahodné.

Zákysy ve skle jsou k dostání v obchodních řetězcích jako je Tesco, Globus, Albert a také v podnikové prodejně v Jindřichově Hradci, kde je jejich cena o něco nižší.

Právě čistá příroda uprostřed Jižních Čech dala vzniknout kvalitním mléčným produktům a to se jí snaží oplatit společnost Agrola tím, že všechny sklenice jogurtů a zákysů jsou recyklovatelné. Ochutnejte kvalitní mléčný produkt, jež zraje ve skle.