Několik tipů na dovolenou na poslední chvíli

Léto se pomalu blíží ke svému závěru. Děti za chvíli nastoupí opět do školy a všední rodinný život se vrátí ke svému normálu. Pokud však ještě chcete zažít dobrodružství, užít si volných dnů a načerpat sílu do další práce, pak se nechte inspirovat našimi tipy na zajímavou dovolenou na posledních chvíli.

Atraktivní zájezdy za zajímavou cenu

Čím je dovolená last minute atraktivní? Hlavně svou cenou, kterou za ni zaplatíte. Je totiž výrazně nižší oproti běžné ceně. Takže šetříte-li a máte omezený finanční rozpočet, a přesto si chcete užít zahraniční dovolenou, pak zájezdy last minute jsou tím pravým řešením pro vás. Stačí jen sledovat jednotlivé nabídky cestovních kanceláří a vybrat si destinaci, do níž byste se rádi podívali. Orientovat se však můžete také pouze podle ceny v případě, že vám bude lhostejné místo, v němž strávíte své volno. Abyste získali atraktivní last minute zájezdy za dobrou cenu, je třeba být poměrně rychlí, protože ty nejlepší nabídky jsou brzy rozebrané. Výrazně levnější destinace najdete u moře v Řecku, Bulharsku, na Krétě, v Egyptě i v Itálii.

Egypt levněji než jindy

Láká vás návštěva Egypta? Toužíte se potápět v průzračných vodách Rudého moře a pozorovat podmořský svět? Pak neváhejte dlouho a využijte last minute do Egypta. Letecký zájezd do letovisek v Hurghadě, Marsa Alam či Taba se službami all inclusive získáte už za necelých 13 tisíc. V Egyptě na vás pak kromě krásného moře čekají také zajímavé pamětihodnosti, které nenavštívit by byla velká škoda – hora Sinaj, pyramidy v Gíze, město Luxor a Údolí králů.

Do Řecka na last minute

Last minute do Řecka si rozhodně nenechte ujít. Kromě koupání v moři můžete objevovat krásy antické kultury, nechat se okouzlit divokými horami nebo ochutnat lahodné pokrmy řecké kuchyně. Že je na Korfu nádherně i v září vás přesvědčí dovolená tam strávená. Využijte last minute za necelých 18 tisíc.