Nevšední zážitky ve vzduchu jsou připraveny i pro odvážné dámy 

Dámám a dívkám už dávno není určeno místo pouze u plotny, dětských postýlek a přebalovacích pultů. Genderová vyváženost misky vah vyrovnala a sjednotila rozdíly mezi muži a ženami. Dívky již dávno mohou šoférovat automobily, několik desetiletí dokonce mají právo volit, v poslední době je jim souzena pozice fotbalových rozhodčích, řídi kamiony, a také se pomalu prodírají na vysoké pozice v politických funkcích. Nezřídka se ženy pouštějí do extrémních sportů, zkoušejí si paragliding, snowboarding, skateboarding, jízdu na wakeboardu i náročné sjezdy na horských kolech těžko přístupným terénem.

Lety balonem pro svatebčany i adrenalinové nadšence

Pro odvážlivé dámy, kterým se zachtělo prozkoumat taje leteckého umění, se nabízejí možnosti, jež byly ještě nedávno přisuzovány pouze mužům. Pilotování letadel, akrobatické lety, tandemové seskoky jsou v dívčím provedení mnohdy prováděny estetičtějším a bezpečnějším způsobem než v případě mužů. (Pánové prominou…) Chcete se proletět balonem? Nebojte se ničeho. Pouze velmi vážné zdravotní problémy jsou překážkou pro výstup do vzduchu. Na škodu není ani nadváha, ani vyšší věk. Proto se pro lety balonem můžou bez obav rozhodnout jakékoliv dámy, které touží po dobrodružném zážitku, na nějž do smrti nezapomenou.

Objednejte si svatební obřad na ploše před soukromým vzletem balonu

Přejete si mít netradiční svatební obřad? Může se odehrát na letišti i na soukromém pozemku, odkud se bude vzlétat. Prostudujte si bedlivě pokyny pro letecké zážitky, na podrobnosti se zeptejte leteckých instruktorů – a jako překvapení můžete svatební pozvánky předat rodičům a svědkům na poslední chvíli. Uvidíte, že překvapíte a v jejich očích určitě stoupnete!

Letecké zážitky pro nerozhodnuté zájemce jsou nyní cenově příznivější

Lety balonem a paragliding nejsou jedinými zážitky, jež vám na letištích rozmístěných v mnoha krajích České republiky nabízejí. Ozkoušet si můžete seskoky padákem, tandemové seskoky, akrobatický let nebo si pořídit pilotní průkaz. Příznivé sezonní ceny otevírají dveře kokpitu všem zájemcům, kteří doposud s nevšedními zážitky váhali.