Nové byty v Praze 3? Ano, právě vznikají!

Už jste slyšeli o skvělém projektu revitalizace části horního Žižkova? Pojďte se s námi podívat, jak bude vypadat po dokončení.

Horní Žižkov

O tom, že lokalita horního Žižkova potřebuje již léta nové projekty a doslova žalostně volá po revitalizaci, si štěbetali i vrabci na střeše. I tato lokalita se však konečně dočkala. Právě vznikají nové byty v Praze 3 – unikátní projekt, který zajistí bydlení mnoha lidem, kterým Praha přirostla k srdci a přejí si nové bydlení v souladu se současnými vysokými nároky na interiérové i bezpečnostní řešení. Vzniká zde celkem 5 objektů, které dohromady nabídnou možnost výstavby 342 bytů a ateliérů.

Vaše nová adresa?

Bydlení na pražském Žižkově se díky revitalizace okolí horního Žižkova stane zcela novým prvkem a nejmodernějším prostorem na Praze 3. V oblasti Nákladového nádraží již brzy budete moci využít novou obchodní čtvrť, lokalita Na Vackově se stane klidným místem pro městské bydlení. Přesně to teď Praha zoufale potřebuje – nové projekty, nové příležitosti k výběru svého vlastního bydlení! Klidné prostředí pro bydlení v centru velkoměsta – vítejte v lokalitě Na Vackově.

Komplex budov

Budovy, které se již stavějí, budou vytvářet elegantní prostor pro metropolitní bydlení. Byty s maximálně efektivně využitým prostorem, kde je dbáno na dostatek přirozeného přístupu slunečního světla, se mohou stát i vaším novým domovem. Patříte mezi milovníky balkonů nebo lodžií? Využijte možnost zarezervovat si své vysněné bydlení včas.

Co vás čeká v okolí?

Doslova na dosah ruky budete mít veškerou kulturní a občanskou vybavenost – nově vznikající obchodní centrum, klidné restaurace nebo kulturní centrum, kino Aero. Příjemnou procházkou se můžete vydat do parku, na Vítkov, navštívit sady Na Krejcárku nebo Parukářku. Využijte možnost aktivního odpočinku v blízkosti svého bydlení.

Chcete být u proměny Žižkova i vy?