Vydělávejte pomocí krátkodobého pronájmu!

Víte, kolik si můžete vydělat pomocí krátkodobého pronájmu bytu? A jak se postarat o to, aby vám byt vydělával a nepřidělával starosti?

Krátkodobý pronájem

Každá světová metropole již oplývá celou řadou bytů, ve kterých se při svých cestách můžete ubytovat. Oproti hotelu je to levnější a soukromí nelze ničím nahradit. I váš byt se může zařadit do sítě portálů s krátkodobým pronájmem – Airbnb, Booking, Agoda, TripAdvisor nebo Expedia. Správa pronájmu bytu v Praze se vám o vše postará – není totiž nic horšího než se do pronájmu bytu pouštět na vlastní triko. Hosté přijíždějí v rozdílné denní i noční hodiny, neustále se na vás obracejí s dotazy a v neposlední řadě se občas stane, že vám na bytě přestane svítit žárovka a vy to musíte neprodleně řešit. Jak si ulehčit práci?

Bez starostí

Ceny za správu krátkodobého pronájmu jsou velmi nízké. V naší zemi se zatím tento business příliš nerozjel, proto i vy můžete využívat nízkých cen za maximální poskytnuté služby. Nemusíte řešit vůbec nic – byt vám nafotí profesionální fotograf, experti vám doporučí, co vám v bytě chybí, aby dobře vydělával. Firma se vám postará o veškeré promo bytu, bude komunikovat s klienty 24/7, uvítá je, předá jim klíče a bude s nimi v kontaktu.

Co je při krátkodobém pronájmu nejdůležitější? Spokojení klienti, kteří napíšou kladné hodnocení. Firma Let Me Inn, zajišťující správu krátkodobého pronájmu, pomohla získat svým klientům více než 3000 pětihvězdičkových hodnocení.

Jistý výdělek

Je váš byt po čerstvé rekonstrukci nebo se řadí mezi starší byty s již velmi opotřebovaným nábytkem? Lepší, než abyste za něj neustále platili, je poskytnout ho ke krátkodobému pronájmu. Výdělek je jistý, při kladném hodnocení klientů se k vám ihned pohrnou další hosté. Správa vám zajistí vše potřebné, včetně úklidu po hostech a běžných údržbářských prací.

Vydělávejte pomocí krátkodobého pronájmu!