Nové byty v Praze vybírejte podle zkušeností developerů

Přemýšlíte o tom, že se z ostatních koutů republiky potřebujete přestěhovat do Prahy, abyste si ušetřili čas při každodenním dojíždění do zaměstnání v Praze? Nechcete se spokojit s nevyhovujícím bydlením, ale hledáte moderní a komfortní byty? Nebo v Praze už bydlíte, ale nejste spokojeni s úrovní vašeho současného bydlení a hledáte byty v atraktivnějších lokalitách a modernějších stavbách? Právě nyní je správná chvíle. Nabídka developerských projektů na pražském trhu je velmi široká. Důležité je ovšem vybrat projekt od zkušeného developera.

casopisprozeny.cz_sekyragroup.cz_nahledovy

Proč vybírat podle zkušeností developerů?

Nabídka developerských projektů v Praze je v současnosti dokonce největší v historii. Ovšem mezi jednotlivými projekty mohou být velké rozdíly v kvalitě a v komfortu. Rozhodně se vyplatí vsadit na osvědčeného pražského developera, který má s výstavbou projektů v našem hlavním městě bohaté zkušenosti. Ať už hledáte nové byty v Praze 4 nebo jiné pražské části. Zkušení developeři vědí, jaká jsou úskalí staveb v Praze, jak navrhnout design budovy, aby dokonale ladil s okolím i jak navrhnout dispozice domů, aby dokonale vyhovovaly novým rezidentům.

casopisprozeny.cz_sekyragroup.cz_01

Svůj ideální projekt si najde každý

Zkušení developeři realizují hned několik projektů najednou. Vždy si dávají záležet na tom, aby novostavby v Praze nebyly určeny jen pro jednu cílovou skupinu, ale pro všechny zájemce o nové bydlení. Některé projekty jsou luxusního charakteru, jiné jsou ideální pro rodiny s dětmi, další zase pro začínající páry a nechybí ani bydlení pro seniory.

casopisprozeny.cz_sekyragroup.cz_02

Na Praze 4 vznikne nový projekt

Jedním z nejnovějších projektů, které budou v Praze vznikat, je Tandem Modřany, který bude postaven na Praze 4. Byty na prodej Praha 4 jsou již dlouhodobě žádané. O realizaci projektu Tandem Modřany se postará jeden z nejzkušenějších pražských developerů, společnost Sekyra Group, která má na svém kontě již realizaci desítek projektů po celém území Prahy a jejím blízkém okolí. Tandem Modřany je unikátní především v tom, že se jedná o projekt přeměny bývalé čokoládovny a budou jej tvořit 2 moderní bytové domy