Objevte černobílé obrazy drevko vhodné do každé místnosti

Útulně a elegantně zařízený prostor je nejlepším způsobem k odpočinku a relaxaci. Toho dosáhneme pomocí zvoleného stylu v interiéru, nábytku, dekorací a mnoho dalšího. Vytvořte si domov, o jakém jste vždy snili.

Co dokáže pomoci k vytvoření elegantního interiéru? Jde právě o ty nejnenápadnější kousky, mezi které patří i dekorace. Prázdné stěny působí sice minimalisticky, ale nezaručí útulnou atmosféru. Proto jsou odjakživa oblíbenou volbou obrazy. Ty zeď nejen zaplní, ale také celý interiér zútulní. Na drevko najdete dřevěné obrazy, díky kterým vytvoříte domov, o jakém jste vždy snili.

Minimalistické, tematické a harmonické

Dřevěné černobílé obrazy patří do oblíbené kategorie dekorací. Jsou tvořeny jemnými liniemi, které na stěně působí jednoduše a zároveň vytváří obraz vhodný do každého prostoru. Na drevko.cz najdete obrazy v různém designu. Vybrat si můžete obrazy přírody a krajiny, vícedílné obrazy, obrazy zvířat, abstraktní obrazy, náboženské obrazy, obrazy květin a další.

Pokud hledáte něco výstižnějšího pro vás domů, najdete u nás dřevěné citáty na zeď. Jednoduchý a elegantní citát můžete zavěsit do obývacího pokoje, předsíně, chodby, ložnice i dětského pokoje. Dřevěné obrazy perfektně ladí s každým stylem místnosti, ať jde o minimalistický, klasický, moderní a další. Černobílý obraz se jednoduše kombinuje k nábytku a dalším dekoracím. Můžete k němu zvolit barevnou stěnu i jednotlivé prvky.

Nabízíme obrazy do každé místnosti. Pokud zařizujete vaší ratolesti dětský pokoj, také si u nás vyberete. Najdete u nás dřevěné samolepky a obrazy pro kluky i holky.

Všechny obrazy jsou vyráběny z kvalitní HDF desky silné 3 mm. Tím se na stěně vytváří 3D efekt, takže obraz nepůsobí jako obyčejná samolepka. Také si můžete vybrat libovolný dekor – bílá, černá, antracit, přírodní, dub, buk či šedá. Díky tomu si můžete vyskládat interiér dle svých představ. Kromě barvy máte na výběr také velikost rozměru. S našimi obrazy zařídíte celý interiér – od předsíně až po ložnici.