Objevte PIXEL batohy! Odteď se hlavně vy budete podílet na designu vaší pixel tašky nebo pixel peněženky!

snimek-obrazovky-2016-12-13-v-16-00-25

Takoví návrháři, ti se mají! Navrhují design věcí, po kterých se ostatní mohou utlouct. Teď však i vy můžete být návrhářem. Sami si můžete navrhnout a vytvořit vzhled vašeho pouzdra na telefon, batohu, peněženky a dalších věcí. No není to paráda?

V nabídce našeho internetového obchodu Geekworld.cz koukněte do kategorie Pixel kolekce! V ní najdete pixelové obaly na mobily, peněženky, batohy a samozřejmě i sady barevných, malých i velkých pixelů. S nimi bude tvoření designu vaší pixelové peněženky zábavou.

Je libo speciální pouzdro na mobil, peněženku či batoh?

Abychom to vzali hezky popořádku. Nabízíme speciálně upravená pouzdra, peněženky a batohy. Ty nabízejí speciální patentovanou silikonovou desku o různé velikosti. A právě na onu silikonovou desku připínáte barevné pixely. Dá se tak říci, že je silikonová deska plátnem pro vaši tvorbu. A aby bylo skládání ještě zábavnější vybírat si můžete z nejrůznějších barev silikonových desek i pixelů. Barevná kombinace vaší peněženky, pouzdra na mobil, batohu a jiných věcí tak záleží jen na vaší fantazii, odvaze a odhodlání.

kreativni-pixelova-penezenka-ruzovo-cervene-kvety

Mějte každý den pokaždé jinou peněženku!

Vaši kolegové z práce vám ji budou tiše závidět! Úspěch naší pixelové kolekce je zaručen. Nepotrvá dlouho a všichni na vašem pracovišti budou mít nějaký náš pixelový produkt!
Vytahování peněženky je pro spoustu lidí velmi neoblíbenou činností. Ve většině případů to totiž znamená, že něco budete platit a vaše finance tak zase poklesnou. Ovšem! Naši pixelovou peněženku budete vytahovat častěji než je zdrávo! Ukázat ji budete chtít prodavačce v potravinách i zákazníkovi vedle u pokladny v železářství! Ano, jsme rádi, že se vám naše pixelová peněženka líbí. Vzhledem k široké nabídce pixelů a tím pádem i časté obměně designu vaší peněženky vás musíme varovat, že takovéto vytahování peněženky může vést až k situaci, kdy doma budete mít tři sady nářadí, deset šampónů, pět morčat…I přes nadšení z pixelové peněženky buďte ostražití! Nikdy jí nenechávejte bez dozoru. Naše pixely jsou sice líbivé, lišácké zlodějíčky a kapsáře by však více mohl zajímat její vnitřek.

kreativni-pixelove-pouzdro-pixie-crew-yaoming
Pixel peněženka, univerzální pixel pouzdro, kreativní pixel školní penál, dětský pixel batůžek, pixelová taška na rameno a další produkty vám přinesou mnoho výhod. Třeba takovou, že za cenu jednoho batohu můžete nosit pokaždé jiný až do konce školního roku. V naší pixelové kolekci jistě najdete stylový, kreativní a vtipný dárek pro vaše blízké! Upozorňujeme však na skutečnost, že je skládání pixelů velice návykové, hrozí naprosté odtržení pozornosti od toho, co zrovna máte dělat. Připálená večeře pro manžela, zmeškaný autobus nebo dokonce zabavení pixelového pouzdra učitelem ve výuce – to vše má na svědomí naše pixelová kolekce.

snimek-obrazovky-2016-12-13-v-16-06-25

Buďte originální a cool a pořiďte si pixelový batoh

Pixelový batoh nabízí všechny vlastnosti klasického batohu, navíc však nabízí speciální a patentovanou silikonovou desku, na níž si pomocí velkých nebo malých pixelů poskládáte , co se vám zlíbí!

Objevte naši PIXEL kolekci!

Odteď se hlavně vy budete podílet na designu vaší pixel brašny nebo pixel peněženky! Naše pixelové produkty mohou být vtipným, originálním, neokoukaným a hlavně perfektním dárkem pro vaše blízké. Zejména jimi potěšíte IT nadšence, teenagery a všechny ty, co milují pixely, tvořivost a častou obměnu svých věcí! Psst! Nikomu to neříkejte, ale pixelový batoh bude mnohem lepším dárkem pro náctiletého kluka, než vámi původně zamýšlený, ač sebevíc drahý svetr nebo nové boty. Pokud váš teenager dostane pixelový batoh, budete znovu posazeni na piedestal, z kterého jste byli nemilosrdně sesazeni na začátku jeho puberty. Buďte i vy cool rodiče a získejte si důvěru vašeho náctiletého dítěte! Naše pixelová kolekce budiž vám začátkem přátelštějšího vztahu mezi vámi a vašim pubertálním dítětem!