Střechy na klíč

snimek-obrazovky-2016-12-15-v-22-19-57

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy přišly velké deště a vám začalo nepříjemně zatékat do domu či bytu? Hledali jste místo, odkud asi zatéká, ale nenalezli jste jej. Nedávejte vinu svým zdím, nýbrž vaší střeše. Co poté ale dělat? Začali jste se proto shánět po firmě, jež má se střechami skvělé zkušenosti a která by ji opravila v co nejkratším možném čase? Poohlížíte se po podniku, který vám zaručí kvalitu například velkým množstvím certifikátů? Už není třeba dále hledat. Střechy Novák jsou pro vás jasnou volbou.

Nejen střechy rodinných domů

Velké plus, kterým se Střechy Novák liší od konkurence, je fakt, že se nestarají pouze o rodinné domy. Spousta firem se nejvíce specializuje právě na takovéto střechy, protože převážně tyto domácnosti mívají s nimi značné problémy. O bytové či činžovní jednotky se už kdekdo nestará. Střechy ovšem nejsou trápením jen pro rodinné domky. Společnost chápe, že potíže mohou mít i již zmiňované činžovní či jiné bytové jednotky. Z tohoto důvodu rozšířili svou působnost. Postarají se nejen o rodinné domy, ale také o rekonstrukce střechy či nové konstrukce.

Každým rokem tři stovky nových střech!

Kvalitu a spokojenost vždy ukáže počet zakázek za rok. Střechy Novák se mohou pyšnit číslem tři sta! Jelikož firma působí převážně v Praze a okolí, většina objednávek se tedy vztahuje na hlavní město České republiky. Tudíž není divu, že společnost obdržela i spoustu certifikátů, mezi které se řadí například certifikace od firem Bramac, Tondach, Velux či Fisher. Potvrzení kvality a zaručené spokojenosti tedy máte.

Zda vás ovšem pořád trápí střechy v Praze či jinde, pokud s nimi máte stále problémy a nepřetržitě vám nepříjemně zatéká do domácnosti, obraťte se na profesionály. Oprava střechy není jen tak pro každého domácího kutila, proto tuto problematiku přenechejte odborníkům. Střechy Novák jsou jasným favoritem.