Pánský prsten není pouhou ozdobou revoltujících rockerů

Bez prstenu, řetězu, náramku nedá skutečný rocker ani ránu. Ovšem i mezi jemnými chlapci se pánský prsten skví jako skutečná ozdoba, která sluší, neurazí a naopak zaujme. Nemusíte patřit k rebelující mládeži ani podivným individuím, umělcům, u nichž se výrazné šperky tolerovaly. Dnes jsou prsteny pro muže zhotoveny šikovnými zlatníky tak, aby si každý mohl vybrat. Uhlazený elegán, distingovaný profesor i seriózní pán si vyberou mezi důmyslně vyrobenými šperky. Prsteny korespondují s oděvem anebo jsou ozdobou, které si každý všimne na první pohled. Chcete-li vybočovat z řady, vyberte si nápadný prsten. Jestliže toužíte pouze o doladění módních doplňků, zvolte si nenápadný šperk. Jste-li čerstvým ženáčem, určitě budete pár let chtít nosit snubní pánský prsten.

Nenápadné přívěšky i masivní doplňky doladí řetízek ze zlata i stříbra

Nemůžete se vzdát oblíbeného řetízku, který jste dostala od maminky a nosíte jej od mládí? Ale přijde vám už příliš fádní? Ozvláštněte jej přívěšky, které můžete obměňovat podle nálady, dané příležitosti či podle oblečení, jež si zrovna vyberete pro konkrétní příležitost. Sada přívěšků ve vaší šperkovnici učiní z vašeho oblíbeného řetízku pokaždé něco nového. Budete každým dnem jiná, nová a určitě zajímavá.

Zlaté přívěšky s řetízkem mají své místo mezi oblíbenými dárky

Babičky a tchyně často obdarovávají novopečené maminky a jejich miminka dárkem v podobě řetízku s přívěskem. Je to důkaz lásky i přání všeho dobrého do života. Pokud se ve vašem okolí vyskytují nastávající maminky, kupte jim zlaté přívěšky s řetízky. Oblíbené dárky jim budou pokaždé připomínat radostnou událost a vy se stanete celoživotní sudičkou, která přeje nově narozeným děťátkům do života hodně lásky, štěstí a celkové pohody.