Podle čeho vybírat lak na nehty?

hands-1751637_1280

Mnohé ženy si nedokážou představit, že by si nelakovaly nehty. A co výběr laku na nehty? Máte svojí oblíbenou značku, nebo vybíráte podle barev? Co byste ještě měly zkoumat při volbě tohoto produktu?

Výběr laku na nehty

Pokud si nehty lakujete a zkoušela jste různé výrobky, jistě víte, že rozdíly v nich jsou. Zatímco některé dlouho drží, jiné se brzy olupují. Možná jste poznaly i rozdíly v době schnutí laku atd. A u jednotlivých značek se liší i nabídka barev.

Laky na nehty vybírejte také podle složení. Některé jsou šetrnější, jiné agresivnější. Nezatěžujte nehty více, než je nutné. Na trhu najdeme produkty obsahující vitamíny a zpevňovače. Nesnažte se tedy vybírat jen podle ceny. Na druhou stranu vždy neplatí, že čím více zaplatíte, tím spokojenější budete.

Pomiňme teď kvalitu laků na nehty. Podle čeho ho ještě vybírat? I v této oblasti je možné se řídit různými trendy, ale také vycházejte z konkrétní situace. Jiný lak zvolíme na každodenní nošení a další chystáme-li se na ples či jinou výjimečnou událost.

Kromě toho záleží i na vašem vkusu a stylu. Jste spíše decentní, či na sebe chcete upozornit? Pěkně vypadá, je-li barva sladěná s oblečením. Do volby správné barvy promítněte rovněž svůj typ pokožky. Máte-li hodně světlou pleť, nepřehánějte to s tmavými tóny.

Nakupujte profesionální nehtovou kosmetiku

Také zrovna sháníte kvalitní lak na nehty, nebo jiné výrobky z profesionální nehtové kosmetiky? Obraťte se na českou společnost ENII-trade, s.r.o. Dodává široký sortiment značky ENII-NAILS. Ta se zaměřuje na gelový systém a nehtový design. V nabídce najdete mnoho výrobků nezbytných pro každé profesionální nehtové studio, ale četné produkty se vám budou hodit, i když se tímto oborem neživíte. Pečujte o své nehty a odměnou vám bude krásný pohled na vaše pěstěné ruce.