Krásné 3D povlečení ozvláštní každou ložnici

5119-bavlnene-povleceni-ruze

Znáte 3D povlečení? Jedná se o metodu nanesení vzoru, který vypadá trojrozměrně. Je to ještě o kousek lepší než běžné ložní prádlo s natištěným motivem. Díky výběru z různých motivů se hodí do každé ložnice a potěší lidi se zájmem o originální a kreativní věci. Můžete si udělat radost a rovnou někomu pořídit i vánoční dárek.

Jedinečný 3D motiv

3D povlečení je oboustranné, což znamená, že krásný motiv najdete na obou stranách. Díky použití vysoce kvalitní bavlny je příjemné na omak a při správném praní zaručuje dlouhou životnost. Aktuálně je povlečení 3D v akci, což je skvělá příležitost pořídit si novou výbavu do ložnice. Tento speciální kousek do domácnosti může být i vhodným vánočním dárkem. Stačí jenom vybrat správný motiv, o kterém si myslíte, že se bude líbit obdarovanému.

7210-3d-povleceni-leopard

Povlečení s potiskem pro všechny milovníky originality

Povlečení s fototiskem vytváří velmi realistické vzory. Nechte se unést do krajů fantazie a vyberte si motiv vesmíru. Rozhodně nic nezkazíte ani povlečením s květinami či příjemnými zvířecími motivy. Velký výběr z nejrůznějších variant jistě potěší všechny milovníky originálních věcí. Takto jedinečné ložní prádlo je totiž přesně to, co chybí ve vaší jinak designově jistě dokonalé ložnici. I když na druhou stranu může být výběr motivu poměrně komplikovaný, protože všechny vypadají moc krásně.

Už nebudete chtít zpátky nudné vzory

Jakmile jednou vyzkoušíte netradiční 3D povlečení, nebudete se už chtít vrátit k nudné klasice. Běžné proužky a kytičky pro vás přestanou existovat a na scénu nastoupí věrohodný efekt vesmíru, realistický obrázek květiny nebo veselé zvířecí motivy. Povlečení je většinou vyrobeno z bavlny, což umožňuje zachování všech praktických vlastností, jako jsou absorpce vlhkosti a příjemnost na dotek. Celkově působí velmi příjemně a spokojený spánek bude samozřejmostí.