Podzimní relaxační víkend nejen pro ženy

800x800_main_photo_b-damska

S chladným ponurým podzimním počasím se přímo vybízí odjet někam na krátkou relaxační dovolenou, kde naberete nové síly a chybějící energii. Kdo by nechtěl zavřít oči, uvolnit se s příjemným pocitem, že je o vás skvěle postaráno a všechna práce a povinnosti na čas zmizí někam do neznáma. Dopřejte si wellness pobyt, který vás dostane do pohody a vyladí vaši fyzickou i duševní stránku. Super nabídka víkendových relaxačních pobytů je sestavena pro pobyty v hotelích a penzionech v Čechách a na Moravě. Vyberte si podle vašich představ, přání a cenových možnostech. Aktivní odpočinek spojený s relaxací si prostě zasloužíte!

Báječné dny relaxace pro každou ženu

Nejste zrovna zadaná nebo si chcete jen odpočinout od partnera a od dětí? Domluvte se s kamarádkou nebo se vydejte sama na speciální relaxační víkend pro ženy. Načerpáte tolik energie, že se bude divit celá vaše rodina. Wellness pobyty pro ženy nabízejí kromě zkrášlovacích procedur zajímavé gastronomické zážitky. To vše v příjemném prostředí penzionu či hotelu. Vyberte z pestré nabídky na wellness balíčky, záleží jen na vás, jak si takový víkend představujete. Můžete si protáhnout tělo na pobytu zaměřeném na cvičení, jako jsou jóga, pilates a cyklistika nebo naopak odpočívat a strávit celý víkend u příjemného povídání u vínka s kamarádkou.

wellness-589772_1280

Překvapte skvělým vánočním dárkem

Originálním dárkem pro partnera ženského nebo mužského pohlaví jsou wellness pobyty pro dva. Už teď můžete vybírat super pobyt jako dárek k Vánocům nebo na výročí. Kdo by nechtěl okusit víkend plný relaxace, hýčkání, aktivního odpočinku, antistresových procedur, gastronomických specialit a dalších příjemných překvapení. Z wellness procedur můžete vyzkoušet nejrůznější druhy masáží, aromatické koupele, saunování a zábaly. Relaxační nabídka pobytů je ještě zajímavější, jistě neodoláte wellness pobytu spojeným s tématem piva, vína nebo květin.