Keramické dárky pro děti a dospělé

22409ody

Vybíráte-li dárek pro své blízké přátelé a rodinu, volte hezké dárky z lásky. Milou pozorností budou keramické předměty pro děti i pro dospělé. Tradiční česká keramická dílna, která se nachází v malém městečku Votice, 50 km od Prahy, se zabývá výrobou keramiky již od 90. let. Za tu dobu prošla určitým vývojem. Na začátku byla zaměřena převážně na výrobu miniatur, poté se přiklonila k tvorbě selské keramiky a dnes vyrábí netradiční dekorační keramiku.

 Skvělým tipem na Vánoce či jinou příležitost je lehce nestandardní dekorační keramika pro radost a potěšení.

Skvělé originální dárky pro děti

Nekupujte vašim dětem hračky z tržnice, u kterých nemáte záruku původu, materiálu ani použitých barviv. Mohou být zdravotně závadné. Mnohem lepší volbou jsou klasické výrobky a hračky českého původu. Jedním ze zajímavých tipů na dárky pro děti jsou keramické pokladničky, které naučí vaše ratolesti hospodařit s penězi od útlého věku. Tento sortiment je zárukou kvality a nadčasovosti. Keramické dárkové předměty vykouzlí dětem na tváři úsměv a rozzáří jim oči. Pro holky můžete vybrat kasičku s motivem berušky, kočky nebo sovy. Kluci budou nadšení z lokomotivy, slona či kocoura hrajícího fotbal.

22408ztl

Tipy pro dospělé na každou příležitost

Dárky z keramiky se hodí na různé příležitosti. V prodeji naleznete nejen dětské kasičky, ale také okrasné výrobky pro jarní a velikonoční výzdobu, kde jsou na výběr kuřátka, slepičky a zajíci. Letní a podzimní dekorace ozdobí vaši zahradu či terasu. Zimní a sváteční keramika ozdobí váš stůl, který bude vypadat ještě víc slavnostně. Vybere si opravdu každý, keramické produkty se často dávají darem jako upomínkové předměty v práci, k narozeninám, výročím nebo svatbám. Chcete-li být opravdu originální a naznačit obdarovanému člověku, že vám na něm záleží, nechte si upravit nebo přímo vytvořit dárek na zakázku. Problém není na keramiku malovat, psát nebo výrobek dekorovat na míru obdarované osobě a zhotovit např. malované půllitry, hrnečky, prasátka a cedulky.

Tip: Pokud mají vaše děti rádi puzzle, vsaďte na puzzle pro děti