Potřebujete auto? Zkuste operativní leasing

Operativní leasing vyhovuje každému, kdo chce auto hlavně využívat, a ne se o něj permanentně starat. Garanční prohlídky, opravy – u staršího auta pak jako velice pravidelná záležitost. A díky operačnímu leasingu to jde i bez toho.

Každé čtyři roky nové auto. Bezproblémový provoz auta. Žádná nutnost shánět servis. To vše nabízí operativní leasing. Je to způsob, jak mít k dispozici vždy auto v perfektním stavu a nemuset se starat o detaily.

Operativní leasing – ideální služba nejen pro podnikatele

Kdo ho ocení? Úspěšní podnikatelé (a i podnikatelky), kteří se chtějí starat o svůj core business, a ne pečovat o firemní vozový park. Ti si navíc mohou dát operativní leasing do nákladů a rovněž si nárokovat zpátky DPH. Každý, kdo nechce investovat velkou částku do nákupu nového auta, ale nevyhovuje mu ani klasický leasing. Ten auto prodražuje, protože vyžaduje garanční prohlídky ve značkových servisech, a cena auta, na první pohled příjemná, se dokáže díky pravidlům klasického leasingu pěkně prodražit.

Operativní leasing je jiný. Nekupujete auto, ale službu. Která je však nesrovnatelně výhodnější než pronájem auta. O vše je postaráno, dokonce i o zákonné pojištění či nákup dálniční známky. Vy už jen za vlastní tankujete.

Služba jako vyšitá pro ženy

Ženy podnikatelky, singles dámy, ale i svobodomyslné matky, které ke svému životu zas tak moc partnera nepotřebují. Pro každou je vlastnictví auta zbytečná zátěž. Finanční i časová. Navíc mužský svět servisů nám ženám rovněž nenahrává. Kolikrát se setkáme s přihlouplými úsměvy, když skončíme s poruchou v servisu. U operativního leasingu se s podobnými problémy nesetkáte. Čas a pevné nervy si máte možnost ponechat pro své podnikání a pro výchovu svých dětí.

Jak si vybrat dobrý operativní leasing?

Hledáte bezkonkurenční operativní leasing? Nabídnout by měl na výběr perfektní vozový park, dobré ceny měsíčního leasingu, všechny standardní služby a třeba i něco navíc. Tak funguje Driveto.cz. Služba pronajímá auta bez závazku. Auto totiž můžete kdykoliv vrátit nebo vyměnit za jiné. Začali jste třeba levnějším vozem, ale v podnikání se vám daří a chcete dobře vypadat před zákazníky? Není problém snadno přejít ze škodovky třeba na značku Volvo.

Vstupte do klubu Driveto

Chcete skutečně skvělé podmínky operativního leasingu? Vstupte do Driveto Klubu. Ten vám umožní auto nejen kdykoliv vyměnit za jiné, ale i kdykoliv vrátit. K získání auta vám postačí pouze dva doklady – občanský průkaz a řidičák. V novém autě odjedete obvykle už během několika hodin, nejpozději do třech dnů od podpisu smlouvy. Autem máte možnost najet, jak bývá obvyklé, 20 000 km ročně (nebo 1600 km měsíčně).

Ještě jednou stojí za to zopakovat, co vše je součástí měsíční splátky. Je v ní pronájem auta, povinné ručení a havarijní pojištění, garanční prohlídky a kompletní servis auta, včetně přezouvání pneumatik a jejich uskladnění. Podívejte se na další podrobnosti, jak funguje Driveto Klub.

Máte pocit, že jste konečně našli řešení pro sebe? Nebo pro svoji firmu? Auto od Drive to máte možnost mít k dispozici už do třech dnů.