6 zdravotních benefitů kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová má velmi příznivý vliv na naše zdraví. Je často využívána v medikamentech a také kosmetických produktech. Naše tělo ji dokáže samo produkovat, bohužel tuto svou schopnost s postupem času ztrácí. Nedostatek kyseliny hyaluronové se může projevovat řídnutím kostí až artritidou, ochabováním svalů, stárnutím pleti, tvorbou jizev, strií a hlubokých vrásek. Pokud si chcete uchovat pevné zdraví a krásnou pleť, musíte kyselinu hyaluronovou dodávat tělu zvenčí, a to ideálně v její 100% čisté formě. Účinky můžete pocítit už během prvního týdne jejího užívání – a jaké to jsou?

1. Regenerace podrážděné pleti

Pro léčbu podrážděné pleti je nejlepší kyselina hyaluronová. Nejen, že pleť zklidní, pomáhá také urychlit hojení ran a navíc zabraňuje tvorbě jizviček nebo strií.

2. Snížení opotřebení kloubů

Tekutina, která obaluje naše klouby a chrupavky, obsahuje právě kyselinu hyaluronovou. Ta vytváří viskózní gel, který omezuje tření ploch kloubů.

3. Ochrana pleti před škodlivými vlivy okolí

Hyalurmed čirá kyselina hyaluronová 100 ml díky obsahu čisté kyseliny hyaluronové pleť dokonale chrání zejména před nepříznivým vlivem UV paprsků.

4. Dostatečná hydratace očí

Kyselina hyaluronová váže velké množství vody, díky tomu hydratuje rohovky a spojivky. Vytváří na oku ochranný film, který snižuje tření mezi víčkem a rohovkou.

5. Pomoc při potížích s akné

Hyaluronové sérum se osvědčilo jako skvělý prostředek v boji proti akné. Kyselina hyaluronová dodává pleti všechny důležité výživné látky a pleť je díky ní dokonale zdravá.

6. Urychlení léčby po operaci kolene

Kyselina hyaluronová má analgetické a protizánětlivé účinky. Díky tomu je operované koleno brzy v pořádku. Prostředek, který doporučujeme používat v kombinaci s ní, je tekutý kolagen.