Najděte si parádní bydlení či kancelář online

Možnost vyhledat si bydlení snů přes internet je skvělá. Na druhou stranu je tu i jeden vážný problém. Fotky často ukazují to nejlepší a nevystihují byt, dům či komerční prostory v takovém stavu, v jakém se doopravdy nachází. Člověk pak může být docela nepříjemně překvapený, když se na nemovitost přijde podívat osobně. Jak se takového zážitku vyvarovat?

S cílem zbavit lidi podobných negativních zkušeností přichází portál Videobydlení.cz. Najdete na něm kupříkladu pronájem bytů Rakovník či pronájem nebytových prostor v Hradci Králové. Nabízí nemovitosti z celé republiky, takže jistě i z lokality, ve které hledáte vy. V současné době jich zde najdete téměř 40 000.

Neztrácejte čas osobní návštěvou, udělejte si prohlídku online

Portál sdružuje nabídky od téměř dvou tisíc realitních kanceláří a prezentuje je tak, aby zájemcům ušetřil co nejvíce času. Zobrazuje totiž nejen fotografie a textové informace, ale také videoprohlídky, virtuální prohlídky, a dokonce 3D prohlídky. Budete se tedy cítit, jako byste objekt přímo navštívili, i když ve skutečnosti sedíte u sebe doma v obývacím pokoji.

Pronájem či koupě? Najdete zde obojí

Na serveru najdete byty, domy, pozemky, nebytové prostory, garáže i chalupy, a to jak k pronájmu, tak k prodeji. Většina lidí v dnešní době upřednostňuje spíš koupi, splátky se totiž pohybují v podobných výších jako měsíční pronájem, navíc peníze nestrkáte jen tak někomu do kapsy, žijete s vidinou, že třeba za 20 let bude nemovitost jenom vaše.

Toužíte-li po vlastním, výhodnější nabídky rozhodně najdete v menších obcích či na vesnicích. Rozumným řešením je pak odstěhovat se na předměstí nějakého většího města. V Brně můžeme jako příklad jmenovat třeba Brno Soběšice Pod kaplí prodej domu. Zajímavé nabídky uvidíte, také když si rozkliknete prodej rodinných domů Šlapanice, což je obec 9 km jihovýchodně od Brna. Tak se pusťte do pátrání a neztrácejte zbytečně čas osobními prohlídkami!