Povlečení pro malé andílky i velká zlobidla

sleeping-1311784_1280

Všichni rodiče dřív nebo později začnou litovat, že se děti nedodávají i s nějakým tlačítkem na vypnutí. Bohužel to tak na světě nefunguje, ale přece jen se každý den dočkáme času, kdy si od svých raubířů odpočineme. Dochází k tomu, když usnou.

Problém je v tom, že děti často vůbec spát nechtějí. Energie mají dvakrát tolik co my a usínání je věčný boj. Je potřeba je na něco nalákat – třeba na pohádku, plyšovou hračku nebo pěkné dětské povlečení s jejich oblíbeným hrdinou.

Dokud jsou děti malé a spí ve své postýlce, je to snadné. Jednak v tomto věku ještě tolik neodporují, protože potřebují hodně spánku, a jednak se dají nalákat prakticky na cokoliv. Ve finále tedy vůbec nezáleží na tom, s jakým motivem vyberete dětské povlečení do postýlky. Dělá se spousta hezkých veselých obrázků a vzorů, většinou se zvířátky, s Krtečkem apod. Horší je to v pozdějších letech.

povlečení s krtečkem

Zjistěte oblíbeného hrdinu

Nejdřív ještě uspějete s kočičkou, pejskem, Krtečkem a jinými českými pohádkami. Jenže jak děti rostou, pomalu to přechází na Spidermany, Angry Birds, Star Wars, Simpsonovi, Ledové království, Minnie a jiné postavičky, které naši nejmladší znají z televize. Tam už to tak snadné není, protože kolikrát ani nemáte tušení, z jakého filmu vůbec hrdina je. Nepokoušejte se tipovat, raději se dítka zeptejte nebo vysledujte, co má rádo.

povlečení star wars

Výběr dětských povlečení do velké postele je opravdu obrovský. Musíte počítat s tím, že povlečení s filmovými hrdiny jsou obvykle licencovaná a tedy dražší. Rozdíl bývá cca 200 Kč, což se za ten klid vyplatí. Pokud se povede v dítěti vzbudit chuť jít do postele, byly to dobře investované peníze.

Jednoho dne samozřejmě přijde čas, kdy vyměníte dětské povlečení za dospělácké. Až si děti začnou vodit domů kamarády a partnery, za Elzu z Ledového království se nejspíš budou stydět. Ale nepředbíhejme. Tahle doba je ještě hodně daleko… Užívejte si Krtečky a Spidermany!