Práce realitního makléře umožní skloubit kariéru a rodinný život


Ženy mají těžší život než kdysi. Zatímco dříve bylo jejich primárním úkolem věnovat se domácnosti a rodině, dnes vedle toho musí zvládat budovat ještě kariéru. Je vůbec možné skloubit pracovní život s tím rodinným? Rozhodně je, ne však u všech povolání.

Jedním ze zaměstnání, u kterých to možné 100% je, je práce realitního makléře. Úspěšné makléřky jsou častokrát ženy, pro něžné pohlaví je v tomto oboru rozhodně dost místa se uplatnit.

Makléřkou se může stát i žena po mateřské

Málokdo studuje s cílem stát se realitním makléřem. Jak moc je tato práce pro život výhodná, obvykle lidé zjišťují až časem. Pravý čas pro změnu kariéry je třeba po mateřské. Ačkoliv má realitní makléř práce dost, je možné si ji organizovat podle sebe. Žena si tedy sama rozhodne, kdy se chce věnovat práci a kdy dětem.

Vzdělání není rozhodující

Jaké musí mít realitní makléř vzdělání? Žádné. Speciální požadavky nejsou, daleko důležitější než vzdělání je chuť pracovat a píle. Ostatně plat realitního makléře se odvíjí od toho, jak je šikovný.

Pokud začnete pod známou realitní kanceláří, získáte zázemí, díky němuž budete na lidi působit důvěryhodně, a také přísun práce. Díky odborné pomoci od zkušenějších se této profesi může věnovat i nezkušený začátečník, tak neváhejte.

Práce realitního makléře rozhodně není jednotvárná

Nechcete strávit celý život v kanceláři? Jako realitní makléřka nemusíte. Makléř se nepodřizuje žádné pracovní době, nemusí sedět 8 h u stolu. Jeho činnosti jsou různorodé, každá zakázka je jiná, setkává se se spoustou lidí, situací a problémů. Každý den je jiný.

Nejvíce ocení realitní makléř plat, který nemusí být malý, avšak odměnou může být i dobrý pocit, že se vám podařilo někomu najít bydlení, nebo naopak prodat dům.

Zní to všechno lákavě? Více informací najdete u realitní kanceláře RE/MAX NOVA. Aneb jak sami říkají, začněte NOVĚ v NOVĚ.