Překvapte novomanžele originálním dárkem, který jim přinese štěstí!

Svatba je jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Je krásná a vzpomíná se na ni celý život. Ale plánování svatby je spojeno i se stresovými situacemi, které mohou všechno pokazit. Každá nevěsta chce mít ty nejkrásnější šaty, nejpovedenější hostinu a chce si svůj den náležitě užít. Svatebčané mají jen dva hlavní a důležité úkoly, a to bavit se a přinést svatební dar, který nebude zbytečný a hlavně udělá radost.

Prasátko pro štěstí

Pokud dumáte nad svatební darem, nezoufejte. Platí jedno pravidlo, a to, že zbytečným svatebním darům se dá jednoduše předejít darem v podobě peněz. V dnešní době je to trend, který může zaplatit svatební náklady nebo i vysněné líbanky. Přijde vám takový svatební dar neoriginální? Tak z něho originální udělejte! Dejte novomanželům dárek, na který jen tak nezapomenou. Svatba má být oslavou nejen lásky, ale i blaha. Prasátko je symbolem štěstí už od časů pravěku. Dodnes se považuje za symbol plodnosti, prosperity a síly. Dejte peníze do kasičky prasátka a výjimečný svatební dar je na světě.

Osobité vybírání peněz pro nevěstu

Svatby jsou také plné tradic. Svatební zvyky mají snoubencům dopřát hodně štěstí a dětí, ochránit je před nemocemi, hladem a smrtí. A tak by si snoubenci měli pořádně rozmyslet, jakých tradic se budou držet. Na výběr je toho spousta, od házení kytice až po únos nevěsty. Mezi nejznámější zvyk patří i vybírání peněz do střevíčku nevěsty, ten při hostině koluje mezi hosty a ti ho naplní penězi, které poslouží novomanželům do začátku nového života. Udělejte z této tradice něco výjimečného. Místo střevíčku použijte pokladničku v podobě prasátka a svatebčany tím velmi pobavíte i mile překvapíte. Osobité prasátko pokladničku, které ozvláštní svatební den, můžete zakoupit zde.