Přetažená matka není nejlepší vizitkou


Děti jsou radosti, ale i starosti. Své o tom ví každá máma, která musí stíhat zaměstnání, druhou směnu má u plotny doma a ještě musí dohlížet na to, aby celá rodina fungovala, jak se sluší a patří. Každý večer padá únavou do postele a lidově řečeno, usíná ještě ve stoje. Čas sama pro sebe, svoje kamarádky nebo na skok do kosmetiky bývá takovou vzácností, že by se dal za rok spočítat na prstech jedné ruky. 

Ať se ženy snaží jakkoliv, unavené matky nejsou pro rodinu tou nejlepší vizitkou. Přetažená, upracovaná ženská bývá nervózní a nepříjemná, vše ji rozčílí a nakonec je její péče kontraproduktivní. Rozhodně si za svou práci zaslouží více odpočinku a relaxaci. Jak jí ale dosáhnout, když jí děti stále visí na krku? 

Chůva na míru

Jak si udělat volno a mít o děti postaráno? Dilema, které řeší většina zaneprázdněných matek, má přitom snadné řešení. Je jím hlídání dětí od agentury. Můžete se na ni obrátit s požadavkem na pravidelné i jednorázové hlídání a budete mít záruku, že bude o vaše děti profesionálně postaráno. Agentura Slunečnice vám zajistí vhodnou chůvu, jež se bude k Vašemu dítěti dokonale hodit. Toho lze dosáhnout zkušebním hlídáním, které je realizováno zdarma v rámci zkušebního dne na zkoušku. Důraz se klade na to, aby si dítě a chůva sedli.

Každá hlídačka má referenci o zkušenostech s hlídáním dětí, certifikáty z absolvovaných kurzů a školení, má čistý trestní rejstřík a doklad od lékaře o fyzické a psychické způsobilosti. Dbá na tělesný i duševní rozvoj vašeho dítěte. Chůva vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji maminka potřebuje.

Individuální dohoda

Chůva na hlídání dětí se může stát rádoby členkou rodiny, se kterou dítě naváže úzký vztah. Může jej nejen hlídat, ale zároveň ho vodit do školy nebo doprovodit k lékaři. K dispozici bude i v případě nemoci nebo s vámi může odjet na dovolenou a hlídat vaše ratolesti v hotelu. Vše je pouze na domluvě a osobních sympatiích. 

Agentura Slunečnice pečuje o děti již přes 15 let. Rodinná firma si velmi pečlivě zakládá na osobním přístupu. Odměnou pro vás bude spokojená ratolest a čas, který budete moci strávit kdekoliv jinde, než doma.