Při hubnutí vám pomohou fitness výživa i doplňky stravy!

Snažíte se zhubnout? Pak jste zřejmě radikálně překopali svůj jídelníček a začali se hýbat.

Ztráta nadbytečných kilogramů a nevzhledných tukových polštářů bývá během na dlouhou trať. Rovnou zatraťte extrémní hladovění a drastické diety, které mnohdy bývají cestou do pekel. Nebo k anorexii a bulimii. I hubnout se snažte „zdravě“ ! A pomalu. Každý dietolog a odborník na zdravou výživu vám potvrdí, že nadbytečných kilogramů bychom se měli zbavovat stejnou rychlostí, jakou jsme je nabírali.

Kdy zhubnete?

Princip hubnutí je jednoduchý. Chcete-li zhubnout, budete muset snížit svůj kalorický příjem a zvýšit kalorický výdej. Zde se však hodně lidí dopouští jedné zásadní chyby. Ve snaze omezit svůj kalorický příjem osekají svůj jídelníček do té míry, že z něj zmizí důležité výživové látky, tedy vitamíny, minerály a proteiny.

Jak na zdravé hubnutí?

Správně sestavený jídelníček musí mít přiměřenou energetickou hodnotu a správné poměry mezi tuky a sacharidy. Takový jídelníček by vám v každém případě měl sestavit dietolog či výživový specialista. Částečně vám jej však mohou nahradit vhodné doplňky stravy, které najdete například v portfoliu renomovaného experta na hubnutí, společnosti Herbalife Nutrition.

Dodávejte tělu proteiny

V její nabídce najdete hned několik přípravků primárně vyvinutých pro redukci váhy. Vaší pozornosti by neměl uniknout například přípravek koktejl Formula 1 v podobě vysoce kvalitního proteinu, esenciálních mikroživin a dalších přidaných složek a bylinek, které vašemu organismu poskytnou veškeré látky, vitamíny a minerály, bez nichž se neobejde.

Nabírejte beztukovou svalovou hmotu

Chcete-li nabrat beztukovou svalovou hmotu, o niž při hubnutí jde především (při hubnutí často spolu s tuky mizí i svaly), je pro vás tento koktejl ze sóji a mléčných složek, kterým plnohodnotně nahradíte jedno jídlo, skvělým řešením. Stejně jako proteinový doplněk v prášku Formula 3 a Protein Drink Mix, kterým zase zvýšíte příjem bílkovin. Ale také dalších vitamínů a minerálů. Včetně v poslední době často skloňovaného vitamínu D. Sportovcům pak příjem kalorií pomůže regulovat výživný nutriční koktejl z řady H24.

V nabídce však najdete celou řadu dalších produktů, jejichž indikaci je vhodné konzultovat s nutričním poradcem.