Připravte se na novou sezónu se zahradními párty stany!

Jaro a dlouho očekávané teplé počasí mnoho lidí využívá k oslavám pod širým nebem. Není divu, jelikož taková zahradní párty má své neopakovatelné kouzlo. Při její organizaci je však zapotřebí důkladně promyslet každou maličkost. A protože na předpověď počasí se většinou spolehnout nelze, vyplatí se mít v záloze nezbytné pomocníky – zahradní párty stany nebo altány.

párty, grilování

K čemu potřebujete zahradní párty stan?

Nic nenaruší pohodu rodinné oslavy víc než nestálost počasí: déšť, vítr nebo naopak prudké slunce mohou Vaše hosty pěkně otrávit. Řešení je přitom úplně jednoduché, levné a překvapivě skladné. Přiměřeně velký a nepromokavý párty stan dokáže zázraky. Naprosto nezbytné však je nakupovat zahradní stany jen u prověřených prodejců, kteří se zároveň mohou pyšnit velkým výběrem zboží.

Kdy využijete zahradní párty stan?

  • Při všech typech rodinných oslav, jako je oslava narozenin, promoce, svatba nebo křtiny;
  • při firemních akcích, ať už se jedná o podnikový večírek, propagační akci nebo společenskou událost pro obchodní partnery;
  • jako chráněný vstup do své restaurace, hotelu, provozovny či obchodu;
  • pokud organizujete venkovní akce ve velkém – a nezáleží na tom, zda vlastníte agenturu či je pořádání společenských či sportovních událostí pro přátele Vaším koníčkem.

zahradní stan 3x3

Důvodů k oslavám na zahradě či v přírodě se zkrátka vždy najde dost. Výběru svého zahradního stanu proto věnujte zvýšenou pozornost. Dobře si rozmyslete především velikost párty stanu, v nabídkách prodejců můžete nalézt zahradní stan 3×3 nebo 3×6 metrů či dokonce daleko rozměrnější variantu určenou pro festivalové účely. Zaměřte se i na kvalitní materiál zahradního stanu. Standardem je dnes většinou nepromokavý polyethylen. Pokud stan disponuje rovněž bočními stěnami, ochrání Vás nejen před dešťovými kapkami nebo slunečními paprsky, ale dokonce i před chladem a průvanem.

Výběr zahradních párty stanů na Kokiskashop

Můžete narazit na mnoho variant, než najdete ty pro Vás vyhovující. Záleží pouze na Vašich požadavcích, finančních možnostech a účelu, ke kterému si stan na párty pořizujete. Některé druhy jsou natolik designově zdařilé, že se dokonce mohou stát trvalou ozdobou Vašeho exteriéru. Pokud je Váš rozpočet poněkud napjatý, nebojte se využít různých výprodejů na zahradní altány a krytá posezení. I přes nízkou cenu zde můžete ulovit kvalitní kousky, které Vám budou bez problémů sloužit po několik generací.