Liposukce již nemusí být bolestivá

Chcete zhubnout bez nekonečné námahy? Můžete! Za pomocí moderní laserové liposukce. Máte-li strach z bolesti a nepříjemných stavů po zákroku, můžete být klidné! Metoda s inovativním laserem SlimLipo je zcela unikátní. Jednak totiž dochází k odsátí přebytečného tuku a jednak je napínána povolená kůže, takže inkriminované partie vypadají brzy po zákroku naprosto skvěle. Zbavit se můžete dokonce i pocení v podpaží. I díky těmto výhodám stojí za to popsat si tuto metodu podrobněji.

lace-1171831_1280

Absolutně šetrný zákrok

Unikátní liposukce SlimLipo je založena na využití jen 1,5 mm široké kanyly, jež pouze zanedbatelně naruší povrch podkoží. Tím se logicky snižuje i pooperační rekonvalescence, a to na minimum. O bolestivosti prakticky nemůže být řeč. Jen pro představu, u tradiční liposukce se setkáme s kanylami kovovými o šířce 4 mm. Právě ony dokážou poranit okolní tkáně, cévy a nervy, což vede k delší následné léčbě a regeneraci organismu. Srovnávací studie hovoří o snížení pooperačních komplikací o 88 %, potenciální vedlejší účinky prakticky neexistují, jelikož jsou oproti standardnímu zákroku sníženy o 79 %. SlimLipo Laser od firmy Palomar byl schválen FDA pro laserem asistovanou liposukci.

liposukce

Liposukce 2 v 1

Zmiňovaná laserová liposukce břicha a zadku je naprosto převratná hlavně díky využití laseru o vlnové délce 924 nm a 975 nm při selektivním zaměření na tukové a kožní tkáně. Tím dochází k rychlému rozpouštění tuku v problémových partiích. Napínání kůže v inkriminované oblasti napomáhá ke zpevnění kůže, což vede k bezchybnému vzhledu místa, odkud je tuk odsáván.

Další možnosti zákroku

Tato moderní liposukce v Brně je schopna zajistit i trvalé odstranění pocení. Zejména pro osoby mající problémy s nadměrným pocením představuje skvělé řešení jejich potíží. Při využití metody na obličej umí laser efektivním způsobem zlepšit jeho kontury.

One thought on “Liposukce již nemusí být bolestivá

Comments are closed.