Proč nemůžete najít toho pravého?

Brouzdáte po seznamkách, snažíte se chodit mezi lidi, seznamujete se s novými přáteli,

ale stále se vám nedaří najít toho pravého? Závidíte kamarádkám jejich úžasné přítele? Co tedy děláte špatně?

Nešťastná žena

Možná na to až moc myslíte a chcete muže za každou cenu, možná máte špatné zkušenosti, možná je příčina někde jinde.

Příčin, proč nemůžete nejít toho pravého může být několik. Zkusme si jich tedy pár ukázat.

Je možné, že máte špatné zkušenosti a díky tomu na muže koukáte od začátku negativně. Nejde o to, že muže chcete, ale pokud v sobě máte zakořeněny negativní zkušenosti z předchozích vztahů, tak se vám žádný muž nezdá dost dobrý a pokud ano, asi se od něj sama i odrazujete, co kdyby… Zkuste se odpoutat od vztahů, které byly a plně se soustředit na možný nový vztah.

Při hledání partnera vám také hodně napoví váš vztah s matkou či otcem

Ať chceme či nikoliv, rodiče sehráli důležitou roli v názoru na muže. Dá se říci, že pokud jste např. s otcem měli výborný vztah, prožívali jste příjemné emoce při jeho objetí, trávili jste spolu čas, tak že i s partnerem budete vycházet stejně. Naopak, pokud otec byl stále pryč a chyběla vám láska, cítíte se bez přítele opuštěná a sama, stejně, jako před léty.

Možná se lásky bojíte

Strach z lásky bývá častou příčinou samoty. Pokud jste přižila něco traumatického v předchozích vztazích, bojíte se, že to v dalším vztahu bude to samé. Bojíte se bolesti, opuštění, zrady. Je potřeba se přes to přenést a otevřít srdce tomu pravému.

Snažte se být ,,ženská“

Je možné, že jste na muže zanevřela, oblékáte se jako muž, nechodíte ke kadeřníkovi, nesnažíte se být sexi. Nebo naopak, jste příliš promiskuitní a ví to i vaše okolí. Pomohlo by zeptat se kamarádek, co si o tom myslí o tom, proč nemůžete najít přítele a požádat je o pravdu, i přesto, že může být krutá.

Nemáte čas

Jste neustále v práci, chodíte pozdě v noci, jste unavená a nemáte prostor pro poznávání nových přátel. Nebo naopak poznáte muže, ale toho nebaví čekat, až si v diáři uděláte čas i na něj. Pokud chcete najít muže pro život, musíte si na něj jednoduše udělat čas.