Proměňte černé šaty v unikátní kousek na párty

Vyrážíte na stylovou párty, nebo byste jen chtěla vypadat co nejlépe všude, kam vkročíte? Pokud ano, pak jednou z možností je vytáhnout ze šatníku černé šaty a stát se po chvíli středem pozornosti. Ale proč černá? Přemýšlela jste někdy, proč se černé šaty staly tak oblíbenými pro nejrůznější párty a večírky, ale i pro mnohé další událostí formálnějšího vzezření? Jedním z důvodů je, že tyto malé černé šaty můžete spárovat téměř s jakýmkoliv doplňkem bez obav z módního faux pas. Převážně proto se černá stala velmi univerzální barvou oblečení. Nosit je noblesně a elegantně neznamená, že budete muset strávit hodiny nad výběrem správného modelu a doplňků, ale trochu cviku a přemýšlení je přeci jen k dosažení dokonalého celku třeba.

Elegantni-dlouhe-plesove-saty-s-krajkovymi-detaily-cerne-S-199-1-299x448

Zde přinášíme několik rad, jak toho dosáhnout:

1. Černé šaty se snažte ozdobit výraznějšími doplňky, které mohou jednoduchý kousek z Vaší skříně změnit v elegantní večerní šaty, případně sexy párty šaty. Záleží jen, jaké doplňky a boty vytáhnete ze šatníku. Můžete volit výraznější náhrdelníky, náušnice, nebo kabelku. Problémem není prakticky žádná barva, pokud budou doplňky navzájem sladěné, ale nejvíce vynikne zlatá nebo stříbrná.
2. Vezměte si přes šaty sako, ve kterém se můžete cítit velmi pohodlně, i když bude párty trvat celou noc.
3. Přidejte ozdobný špendlík, nebo brož jako ozdobu jedné strany Vašich černých šatů. Ale ujistěte se, že tento doplněk nerozbije Váš vzhled. Jakékoliv příslušenství či doplňky může celkový dojem vylepšit, ale také úplně rozbít. Takže buďte opatrná.
4. Experimentujte s barvami. Zkuste přidat výrazný, nečekaný odstín do vašich doplňků. Barvy přidají život do celkového dojmu. Pokud jste dostatečně kreativní, můžete takto zcela jednoduše posouvat celkový dojem od elegance až po výstřednost.

Napsat komentář