Rozšiřte své právnické vzdělání

Snimek obrazovky 2016-07-15 v 22.28.04

Požadavky na vzdělání jsou ve společnosti čím dál vyšší: bez kvalitní odborné kvalifikace v oboru se neobejdete. Jednou z oblastí, která je trendem prohlubování vzdělání ovlivněna, je management a právo. Ideální volbou pro všechny advokáty, právníky, notáře nebo i manažery či podnikatele, kteří se s právem setkávají v praxi, je studijní program Executive LLM.

Mezinárodně uznávaný titul

LLM je profesně vzdělávací program, který se zaměřuje na oblast soukromého práva, a to zejména ve věci práva obchodního. Zasazen je do celoevropského kontextu, čímž získává kredit i za hranicemi České republiky.

Obvyklým studentem programu Executive LLM je člověk s právnickým vzděláním, který stojí o prohloubení svých znalostí v oboru, jenž se neustále posouvá a mění. Typicky jde o advokáty, koncipienty nebo právní specialisty. Studium LLM je však vhodné i pro lidi bez právního vzdělání pohybující se v soukromé podnikové sféře, avšak obchodní právo je pro ně z různých důvodů denní chléb. Program LLM lze tedy doporučit manažerům a pracovníkům – pomůže jim se zvýšením jejich pozice na pracovním trhu.

Business Institut přináší kvalitní právnickou nadstavbu

Business Institut je škola, která nabízí studijní program LLM na špičkové úrovni. Pyšnit se může akreditacemi od institucí jako je International Association for Distance Learning nebo European Association for Business Studies, ale také českou akreditací Ministerstva vnitra České republiky. Studium probíhá po dobu jednoho a půl roku v češtině, a to kombinovanou formou s vysoce propracovaným e-learningovým systémem.

V rámci studia se setkáte nejen s lektory, kteří vám skutečně mají co říct, ale na přednáškách a vzdělávacích akcích také s dalšími zajímavými osobnostmi z praxe. Účast na nich je zdarma.

Se studijním programem z Business Institutu bezpochyby zvýšíte svou atraktivitu na trhu práce a zrychlíte svůj postup v pracovním žebříčku. Není nač čekat: lepší nabídka už zkrátka nepřijde.