Samoopalovací sprej do kabelky

Jaro je za dveřmi a to znamená, že odložíme svetry a mikiny a zimní bundy, a konečně můžeme vyjít do ulic a začít si toho jara z plna hrdla užívat. Otřepeme se ze zimního sezení u krbu a začneme nasávat jaro. I když jsme se celou zimu snažili udržovat se v kondici, něco na začátku jara chybí. Vidíte v zrcadle tu pobledlou tvář? Pokud se k nám celou zimu sluníčko nedostalo, pojďte mu maličko pomoci. Na trhu existuje samoopalovací sprej, který může nastartovat přirozené opalování.

Navíc je tento sprej velice praktický – není o mnoho větší než ostatní kosmetické přípravky, které si nosíte v kabelce, takže ho můžete mít neustále u sebe. Pokud se chystáte na delší cestu, žádný problém. Bronzer si jednoduše přibalíte a můžete ho kdykoli a kdekoli aplikovat. Výhodou přípravků z řady YVY® PURE je to, že je můžete používat na jakoukoli pleť – jsou totiž k pokožce velice šetrné. Efekt opálení je přitom přirozený, takže se nemusíte obávat nepěkných „map“, které se tvoří po použití jiných, nepříliš kvalitních výrobků.

Hezké opálení ovšem není jedinou doménou těchto sprejů. Tou je i hydratace pleti. Hydratování pokožky se dnes a denně omílá ze všech stran jako mantra a není divu. Je to základ pro udržení mladistvého vzhledu a zpomalení stárnutí. Hydratovaná pokožka zabraňuje tvorbě vrásek a celkově rozjasňuje obličej. Proč tedy nespojit krásu i zdraví dohromady? Budete se cítit lépe, a to i bez lékařů a drahých kosmetických procedur. Tuto zkrášlovací kúru si můžete aplikovat sami, když na to budete mít zrovna chuť a čas. A můžete udělat radost i svému partnerovi, protože tyto produkty jsou určeny i mužům.

Produkty YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.