Sháníte příjemné bydlení v Praze? Vyzkoušejte městskou část Malešice


Určitě jste zaznamenali krizovou situaci na trhu s nemovitostmi, která se ještě zhoršila omezeními a ekonomickou recesí spojenou s rozšířením onemocnění Covid-19. Jak nové a dostupné možnosti bydlení v Praze postupně mizí, zvyšuje se naopak poptávka po rezidenčním bydlení. Naštěstí se někteří developeři rozhodli přestavět nevyhovující části hlavního města na nové rezidenční oblasti. Takový projekt aktuálně vzniká i v městské části Malešice.

Proč bydlet v Malešicích?

Pražské Malešice už v současné době patří mezi velmi populární lokality, kam se často stěhují mladé rodiny s dětmi. Tato městská část se totiž pyšní jedinečnou kombinací bohaté historie a obrovské perspektivy, kterou sem přináší především nové bytové oblasti. O jedinečnosti Malešic svědčí i to, že byly v minulosti majetkem Univerzity Karlovy. Vliv nejstarší univerzity ve střední Evropě je zde patrný dodnes. Městská část se rozvíjí s pokorou a promyšleností, takže i přes plánovaný rozvoj zůstanou Malešice jedinečnou oázou klidu.

Jaké je okolí bytové oblasti?

Byty Praha 10 se nacházejí v oblasti Starých Malešic nedaleko hustého lesa a Malešického parku. I uprostřed betonové džungle tak budete mít k dispozici dostatek možností na procházku do přírody, společně s veškerou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti rezidenčního bydlení Malešický háj se nachází dětské hřiště a mateřská škola. Ihned v jejím sousedství se nachází lékař a lékárna.

V čem je projekt Malešický háj jedinečný? 

Rodinné bydlení v Praze Malešicích je jedinečné hlavně souladem moderního bydlení a přírody. Osobitý rezidenční projekt nabízí celkem 107 bytových jednotek v 5 domech. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou zejména mladé rodiny s dětmi, které si chtějí užívat benefitů městského životního stylu a zároveň poskytnout dětem dotyk přírody. Právě zachování nedotčené přírody je jedním z hlavních cílů bytového projektu Malešický háj.

Po bydlení v Malešicích panuje obrovská poptávka. Pokud se vám tato městská část zalíbila, měli byste se po nových bytech poohlédnout co nejdříve.