Sháníte snubní prsten na poslední chvíli?

Statistiky uvádějí, že během léta se oddá nejvíce párů než ve zbytku roku. Tato skutečnost je dána krásným počasím, možnostmi mít obřad pod širým nebem a svatební hostinu uspořádat na volném prostranství zahrádek či venkovních posezení. Rovněž novomanželé mají více lepších možností, kam směřovat společné kroky na svatební cestu. Destinace takové první cesty se hledají lépe než v zimě. Ani opozdilci, kteří zapomněli na zásadní stvrzení sňatku – snubní prsteny, si nemusejí zoufat. I na poslední chvíli si lze koupit nebo objednat na zakázku pěkné prstýnky, jež je budou provázet celým společným životem.

Snubní a zásnubní prsteny ze zlata a stříbra

Snubní prsteny Pardubice vynikají precizním vyvedením, dokonalostí, třpytem, ale i zároveň přijatelnými cenami pro budoucí novomanžele, kteří tak jako tak mají velké výdaje s uspořádáním svatební hostiny a dalších novomanželských náležitostí. Prsteny jsou ze zlata, stříbra, chirurgické oceli i titanu. Zlatnictví Pardubice má dveře otevřené nejen budoucím novomanželům, v sortimentu se nacházejí i zásnubní prsteny Pardubice, jakož i další nápadité šperky. Máte-li specifické přání, nebojte se je vyslovit. Zkušení zlatníci vám mohou zhotovit i složitý přívěsek či jiný šperk. Na webových stránkách jsou ukázky zlatnické práce provedené na zakázku.

Poraďte se s výběrem šperku ve zlatnictví

Obdarovat milou osobu šperkem je důkazem projevu lásky, náklonnosti i značných znalostí o vkusu obdarovaného. Přece jen motorkáři nekoupíme decentní náramek s kamínkem a subtilní dámu neobdarujeme masivním kovaným náhrdelníkem. Netroufáte-li si na volbu dle vlastního výběru, přijďte se do zlatnictví Pardubice poradit. Zkušenost zlatníků a prodavačů je neocenitelná a vy svým dárkem určitě neurazíte ani nepřivedete obdarovaného do rozpaků.