Šikovného řemeslníka aby člověk pohledal

Kapající kohoutky, zastaralé jádro v panelákovém bytě, realizace podlahového topení, výměna bojlerů i plynové karmy, to jsou nejčastější témata skloňovaná při rekonstrukcích koupelen. Nejenom koupelny, ale rekonstrukce bytového jádra, bytu i renovace kuchyňské linky jsou častými požadavky zákazníků, jimž jejich původní nábytek nebo dispozice a rozmístění spotřebičů nevyhovuje.

Foto: famattes.cz

Rekonstrukce mají začínat architektonickými plány

Kdo má jasnou představu, jak by kompletní rekonstrukce bytu měla probíhat, má jednodušší rozhodování v tom, jaké spotřebiče si vybrat, kam je umístit, případně jakou příčku vybourat a postavit jinde. V případě, že se nad rekonstrukcí bytu, rekonstrukcí koupelny, bytového jádra či stavby kuchyně na míru teprve rozmýšlíte, měli byste si nechat poradit od zkušených bytových architektů. Pro ty je hračkou rozmístit elektrospotřebiče, naplánovat elektrické sítě i vodovodní rozvody tak, aby jejich využití bylo co nejsmysluplnější. Architektonické 3D plány mají být samozřejmou součástí návrhů. Jednak jsou pro představu zákazníka přehlednější a pak se dají použít jako podklady pro samotné řemeslníky. Nemluvě o tom, že pokud zadavatel nebude s něčím spokojen, mohou se jeho původní představy s výsledkem konzultovat nad předloženými návrhy. Architekti používají nejčastěji autocad (program na kreslení), díky kterému budete mít jasnou představu.

Foto: famattes.cz

Pro přestavbu si objednejte celou specializovanou firmu

Jelikož se spolehliví, dochvilní, cenově přijatelní řemeslníci shánějí velice těžko, ideální volbou je sehnat si firmu, která je zaměřena jak na výrobu kuchyňských linek na míru, tak na kompletní rekonstrukce bytu včetně rekonstrukce koupelny a rekonstrukce bytového jádra. Pro zákazníka je spolupráce s firmou nabízející kompletní služby jednodušší. Práce se provádějí v navazujícím časovém harmonogramu, nedochází ke zbytečným prodlevám a případné nesrovnalosti lze okamžitě řešit. Společnost Mattes plus se zabývá veškerými realizacemi interiérů „na klíč“, žádané jsou kuchyně na míru Ostrava. Zadavatel vznese požadavek, jenž bude završen kompletně vybudovaným nebo rekonstruovaným interiérem. Nejasnosti a otázky lze řešit ve firemním studiu v Havířově-Polesí. Srdečně zváni jsou zájemci o nové koupelny, kuchyně a celé byty především z Ostravy, Frýdku-Místku a Havířova.