Jak zůstat stále krásná, svěží a aby to moc nestálo?

Částky v kosmetickém a kadeřnickém salonu se šplhají do závratných výšin, drogistické zboží také nepatří k nelevnějšímu, a to nepočítáme ceny za permanentky ve fitku, solárku a v bazénu. Také byste rády zůstaly co nejdéle mladé, uchovaly si mladistvý vzhled a neutuchající svěžest? Poradíme vám vychytávky, s nimiž se můžete zkrášlovat bez potíží doma a zadarmo.

Oblíbené kadeřnické pomůcky pro domácí použití

Mezi oblíbené kadeřnické pomůcky, které dámám s polodlouhými vlasy a dlouhými loknami bez zvláštního úsilí a potíží upraví účes tak, aby si neuřízly ostudu ve společnosti, zazářily na party a oslnily kolegy v práci, patří magické natáčky. Magické natáčky jsou levným, jednoduchým a účelným prostředkem, jenž z každých zplihlých vlasů vytvoří bohaté kadeře, jež volně splývají kolem ramen, necuchají se a nepoletují na všechny strany. Natáčky se navlékají na mokré vlasy a pak se počká, než uschnou. Z vlasů jsou ihned bohatě vrstvené lokny, které po slabém přelakování vydrží i rozpustilé tanečky nebo bujné poskakování na koncertě či party.

Nehtové fólie, křídy na vlasy, cvičicí pásy a regenerační kúry

Za zkoušku jistě stojí i zdobicí nehtové fólie, barevné křídy na vlasy pro dotvoření punkového looku a rtěnky výrazných odstínů. Pro dokonalé formování postavy mohou dámy ozkoušet hubnoucí pás a rotační disk na cvičení. Prostředek k bezbolestné depilaci, regenerační kúra na nohy a korektor s chráničem na palce jsou jen pověstnými třešinkami na dortu ve výčtu zkrášlujcích prostředků pro dívky a dámy z e-shopu Dárkománie.

Dárky pro muže a zamilované páry

Všestranně zaměřená internetová prodejna myslí s dárky pro muže i na silnější část populace. Proto zde naleznete otvíráky lahví, vtipné dárky jako půllitry, hrníčky, ale i erotické hry. Seriózní nápady reprezentují dekorační fólie na zeď, věšáky, potištěné toaletní papíry, které můžete zabalit do efektních balicích souprav.