Experimenty v posteli: Nebojte se jich

Největším nepřítelem vztahů je stereotyp a velmi často se projevuje právě v intimních chvílích. Pokud děláte v posteli vždy všechno stejně, možná už nastala ta chvíle, kdy vás sex začíná nudit a provozujete ho pouze z nutnosti. Nebo to tak má spíš váš partner a vy si kladete otázku, zda ho už tolik nepřitahujete, nebo co je vlastně špatně?

Pomoc není až tak složitá. Stačí vyzkoušet věci, které běžně neděláte. Nemusíte přitom hned nakupovat pomůcky v sexshopu. Netroufáte-li si na takové hrátky, začněte něčím jednodušším.

Afrodisiaka a lubrikační gely

Co takhle vyvolat u sebe i své drahé polovičky nezastavitelnou chuť na sex? Pomohou vám v tom afrodisiaka. Není nutné, aby to byly speciální doplňky stravy, afrodisiakální účinky má i spousta běžných potravin. Mluví se o nich například v souvislosti s chilli papričkami, chřestem, celerem, zázvorem či jahodami. Zkuste nějakou z těchto přísad přidat do večeře.

Navodit větší chuť na sex vám mohou pomoci také masážní či lubrikační gely. Pomohou zejména v případě, kdy je problém na vaší straně. Mnohé obsahují třeba ženšen či jiné přísady pro podporu libida.

Zajímavé spodní prádlo

Možná byste se divila, jakou změnu udělá, když se jednou hezky vyparádíte. Než přijde vaše drahá polovička domů, oblékněte si hezké prádlo a přivítejte ho pouze v něm. Určitě takovému překvapení neodolá.

Erotické hračky

Navštívit sexshop dnes není až takový problém. Nemusíte se obávat svého přehnaného studu, protože stačí zapnout počítač a otevřít si nějaký e-shop. Zboží vám pak zcela diskrétně přijde až domů a nikdo se nedozví, kde jste vlastně nakupovali. V e-shopu si lze také naprosto v klidu prohlédnout všechny možné hračky, o jejichž užití nemáte ani potuchy. Víte například, k čemu slouží oblíbená vakuová pumpa? Klidně začněte s něčím lehčím, jako jsou třeba pouta. Sami potom uvidíte, jakým směrem vás to potáhne.