Jaké jsou trendy ve špercích na letošní podzim a zimu? Máme pro vás 7 tipů!

Většina žen či dívek má určité klenoty jakožto talismany či připomínky dávných lásek, událostí či cest a nikdy by se jich nevzdala. Mezi ony malé poklady však každá z dam občas ráda přidá i nějaké oživení. Máme pro vás 7 tipů, co bude „in“ během letošního podzimu a zimy.

Inspirace upcycling

Ekologie a využívání starých věcí už se dostalo i do šperkařství! Návrháři vdechují nový život mušlím, knoflíkům, porcelánovým ozdobám a dalším věcičkám, které byste si možná se šperky ani ve snu nespojili. Máte rádi DIY? Není nic jednoduššího než se nechat inspirovat a posléze vytvořit vlastní unikátní kousek.

Monogramy

Balenciage s iniciály BB, šumivý akronym Dioru či zlaté monogramy Céline, to vše dokáže ozdobit šperky vkusným a vypovídajícím způsobem. Buďte originální a nechte si vytvořit například šperk z bílého zlata ve formě začátečních písmen vám drahé osoby. Pak její přítomnost budete vnímat, ať už se vydáte kamkoli.

Pro party dívky

Monstrózní lustrové náušnice posázené krystaly či jinými drahokamy z vás učiní nepřehlédnutelnou divu. Takovéto kousky jsou dostatečně extravagantní na to, aby se staly jediným šperkařským doplňkem vašeho zachumlaného outiftu či z vás udělaly hvězdu večera.

Zase perly

Ale tentokrát okořeněné představivostí návrhářů! Co byste řekla třeba na honosný perlový náhrdelník, náramek z obřích perel či mohutné kruhové náušnice taktéž dozdobené těmito kulatými kráskami?

Originální náramky

Unikátní design současných náramků umožňuje jimi nahradit běžný náramek i prsten, neboť se jejich součásti dají navléknout i na prst. Váš zlatý snubní prsten svou krásou možná nepředčí, avšak originalitou rozhodně zapůsobí.

Neotřelé kombinace

„Vyber a namixuj,“ tak by mohlo znít heslo, jímž se řídilo mnoho designérů při tvorbě letošních šperků. Látky, drahokamy, barevné kovy i přírodní materiály, to vše lze jedinečně zkombinovat a vytvořit šperky, které o vaší charizmatické osobnosti budou hovořit svou vlastní působivou řečí.

Klíče

A co by na vašem wishlistu rozhodně tuto sezónu nemělo chybět? Klíče, a to v jakékoli podobě! Náramek, náhrdelník, a dokonce i náušnice se s tímto designem budou ve vašem outfitu dokonale vyjímat.