Školka Praha Pro Family nabízí bezkonkurenční služby

Vybrat si dobrou školku není v dnešní době vůbec jednoduché. Obzvlášť když chcete či potřebujete dát dítko do školky dříve, třeba již ve věku dvou nebo tří let. Zatímco v zahraničí je tento trend běžný, v Čechách nemají školky dostatečnou kapacitu a jsou schopné garantovat místo tak pouze dětem těsně v předškolním věku. Mateřská školka Praha Pro Family je však schopná vyjít vstříc i těm nejnáročnějším rodičům.

Proč si vybrat školku Pro Family

Tato mateřská škola působí na našem trhu již 25 let. Disponuje dostatečně kvalifikovaným personálem a vašim dětem se zde tak po celý strávený čas dostane té nejlepší péče. Podkladem pro provoz školky je školní vzdělávací program, schválený MŠMT a kvalitně hodnocený Českou školní inspekcí. Tato školka má tedy rozhodně co nabídnout. V Praze navíc provozuje několik poboček, takže si všichni rodiče lehce přijdou na své.

Mateřská školka Praha Pro Family má pobočky například na Praze 4, 9 nebo 10. Za zmínku stojí také školka Pro Family v Modřanech nebo v Měšicích. Nabízí tedy své služby nejen pražským, ale také mimopražským rodičům. Protože je to soukromá školka, nezohledňuje se při žádosti vaše bydliště, takže se sem má šanci dostat opravdu každé dítko.

Školka Praha? Pro Family nabízí celoroční aktivity

Školka Pro Family v nabídce hlavního města rozhodně vyniká. Malé děti se zde již od velmi útlého věku mohou učit angličtinu a pravidelně se tak seznamovat s cizím jazykem, který jim pak ve škole půjde výrazně lépe. Školka každoročně pořádá také plavecké, tenisové či hudební kurzy. Dále realizuje celou řadu výletů, a to i například na divadelní představení.

Vaše dítko se v mateřské škole Pro Family tak rozhodně nudit nebude. Školka je vhodná pro občasné pohlídání vaší ratolesti i pro vytížené rodiče, kteří hledají trvalejší řešení a nejsou každé odpoledne po práci brzy doma.